ESPORHaberlerİncelemelerLOL

YENİ SEZON YENİ MOD YENİ KOSTÜMLER

League of Legends yakında 10. sezonunu kutladı, kutladı ama ne kutlamaydı, harika ödüller ve en sonuncusu URF oldu galiba ve kanımca en iyisi de buydu.

sezon

Yeni sezona girmeye süreli zamanlar kalırken yeni modlar, güncellemeler, ve oyun modları gün yüzüne çıkmaya başladı eğer bu haberlerden haberdar değilseniz aşağıdaki bağlantıdan okumanızı tavsiye ederiz.

Yeni gelen kostümler beni heyecanlandırmaya yetti çünkü belirli bir tema üzerine çıkan bu kostümler genelde bir etkinliğin habercisi oluyor. Bunun açıklamasının LOL 10.yıl etkinliklerinde bunları dahil edeceği olması olduğunu düşünüyorum. Tam olarak öyle gerçekleşti diyemeyiz ama 10.yıl kutlamaları KDA serisini aratmadı.

Yeni Seri TRUE DAMAGE olarak geçmekte olup 5 şampiyona gelecek. 

Aynı zamanda 1 adet prestij serisi Qiyana’ya gelecek.

Qiyana kostümlerinin tasarımcısı olarak ünlü moda tasarım ve moda şirketi Louis Vuitton ile çalışıldığı ve kostümde markanın benzeri tasarımları göründüğü hakkında bazı forumlarda tartışmaları gördüm diyebilirim.

LV taşıdı tasarım örnekli kostümü

Mağaza bedellerini aşağıda sizlere sundum umarım RP’niz bol olur ve alırsınız. 

Yeni kostümlerin mağaza bedelleri:

True Damage Akali: 1350RP

True Damage Qiyana: 1350RP

True Damage Yasuo: 1350RP

True Damage Senna: 1350RP

True Damage Ekko: 1820 RP

True Damage Qiyana Prestij Serisi: 2000 Şampiyona Sembolü

olarak belirlenmiş durumda

Kostümlerin yanında herhangi bir oyun modu gelir mi bilmiyoruz ama kostümlerin yayınlanan görsellerini sizinle paylaşıyorum aşağıda görselleri inceleyebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehmet Çavuşoğlu

Teknoloji ve oyunları seven, yakından takip eden biri. Daha öncesinde Donanım Arşivin de yazmış olup şuanda Wita Tv ailesinde bulunan yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı