CSGO
Trend

Yeni CS:GO Güncellemesi Yayınlandı!

Valve bugün Counter-Strike: Global Offensive için yeni bir güncelleme yayınladı.

Küçük bir güncelleme ancak istatistiklerini görmekten hoşlanan tüm CS:GO oyuncuları için ilginç bir özellik getiriyor. Kullanıcılar artık üçüncü taraf istatistik web sitelerinin eşleşme geçmişlerine erişmesine izin veren bir kimlik doğrulama kodu oluşturabilir.

Bu güncellemeden önce Cs:Go sadece öldürme ve ölüm sayısı gibi bazı temel istatistikleri bize sunuyordu. Ancak bu yeni özellikle birlikte bazı istatistik web sitelerine girip en son oynadığınız oyunlarla ilgili daha detaylı istatistiklere ulaşabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken bu Steam bağlantısına erişmek ve kendi doğrulama kodunuzu oluşturmak. Ardından, bu kodu kopyalayıp csgo-stats gibi istatistik veren üçüncü taraf bir web sitesine yapıştırın .

Bu Web siteleri otomatik olarak eşleşmelerinize dayalı istatistikler üretecek ve bu durum basit oyuncu istatistikleri dışında daha fazla istatistik sunmayı reddeden Valve için kolay bir çözüm hâline gelecek.

Bunun neden bu kadar önemli olduğunu sanırım hepimiz biliyoruz. İstatistiklerinizi analiz etmek ve demoları incelemek, CS: GO’da daha iyi olmak isteyen herkes için çok önemlidir çünkü rekabetçi bir maçta yaptığınız hataları görmenize ve düzeltmenize yardımcı olur.

Bu kimlik doğrulama kodunun dışında güncelleme başka herhangi bir yeni özellik getirmedi. Haritalarını sürekli yenilemeye devam eden CS:GO Bakalım bir sonraki adımda hangi değişikliklere gidecek. Yenilenen cache haritasıyla da zaten tanışmıştık. Bir sonraki güncellemede görüşmek üzere sağlıcakla kalın dostlar .

Etiketler
Daha Fazla Göster

Can Çelik

21 Yaşında. Gazi Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyor. Farklı oyunları oynamaktansa bir oyunla bağ kurup sadece o oyunu oynayan biri. Favori oyunu Counter Strike Global Offensive. Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve basketbola ilgi duyuyor.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı