CSGOESPOR

YENİ CACHE HARİTASI YAYINLANDI!!!

Hepimizin sabırsızlıkla beklediği o açıklama sonunda yapıldı ve yeni Cache resmi olarak duyuruldu!

Beklenen o an sonunda geldi.

Evet, yanlış duymadınız aylardır bizi merak içinde bırakan harita sonunda yenilendi ve ESL One New York turnuvasında yapılan özel bir şov maçıyla biz oyun severlere duyuruldu. Muhteşem bir çekişmeye sahip olan maçta profesyonel oyuncular karma şekilde mücadele etti.

İlk takım olan Team Toxic, JACKZ, Ethan, Stewie2K, steel ve nitro‘dan oluştu.

Bir diğer takım olan Team Squeaky ise, kennyS, Twistzz, EliGe, k0nfig, tarik‘ten oluştu.

Maçın kazananı ise EliGe’in muhteşem maç performansı ile Team Squeaky oldu. Team Toxic’te steel’in aldığı 23 kill ise maçı kazanmaya yetmedi. Temsilcimiz tarik ise maçı 19 kill ile sonlandırdı.

Uzun süredir aktif harita havuzunda olmamasından tutun da, remake işleminin sonucunda ya ortaya güzel bir şey çıkmazsa korkularıyla yaşadık. Ancak sonunda geldi ve kişisel olarak tam da istediğim şekilde geldi. O bildiğimiz ve alışık olduğumuz eski halinden çok da farklı değil.

Favori haritam cache olduğu için bu gelişme beni çok çok mutlu etti diyebilirim. Ve connecter bölgesine eklenen pencere ct tarafındaki oyuncuları çok mutlu edecek gibi duruyor.

Oyuna eklenme tarihi olarak ise kesin bir açıklama olmamakla birlikte Ekim ayı içerisinde gelmesi bekleniyor.

Yeni Cache
Yeni Cache

Şimdi sizleri tanıtım videosuyla baş başa bırakıyorum.

Yeni Cache haritasının tanıtım videosu

Şimdi de sıra tanıtım amacıyla oynanan şov maçında. Elige muhteşem bir performans ortaya koydu ve maçı 30 kill ile bitirdi. Maçın sonlandıran hareket ise herkese şov maçı olduğunu kanıtlar nitelikteydi. Oldukça güzel ve eğlenceli bir maç ortaya çıktı ve hepimiz eskiden kullandığımız bomba kombinasyonlarının değiştiğine ilk elden şahit olduk.

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tanıtım amacıyla düzenlenen şov maçı
Etiketler
Daha Fazla Göster

Can Çelik

21 Yaşında. Gazi Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyor. Farklı oyunları oynamaktansa bir oyunla bağ kurup sadece o oyunu oynayan biri. Favori oyunu Counter Strike Global Offensive. Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve basketbola ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı