Genel

İşte Karşınızda : PUBG Lite Türkiye Ofisinde WİTA

Geçen günlerde PUBGLite Türkiye ekibi ESTANBUL GAMİNG CENTER’ da oyuncular için mükemmel bir turnuva gerçekleştirmişti. Turnuva sunumu ise Mithrain ve Wita eşliğinde izlemiş olduk.

Turnuva gün içerisinde bitti, S4_XLARGE  2.500TL’ lik ödülü ve kupayı alarak turnuva sonlanmış oldu.

Eğer o haberimizi ve yayından kesitleri izlemediyseniz sizleri aşağıdaki bağlantıya alalım.

Ertesi gününde ise Wita TV ailesi PUBGLite Türkiye ofisi konuğu oldu.

Görüşmenin ardında ‘’Mini oyunlar oynayacağımız ve Twitch Chat izleyicileriyle LITE PASS çekilişi gerçekleştireceğimiz bu keyifli yayını kaçırma!’’ başlığı adı altında mini bir yayın yapıldı ödüller izleyenlere dağıtıldı.

Canlı yayında dağıtılan ödüller sahiplerine gitmiş oldu.

Yayında güzel anlar geçiren Wita :

Mithrain ile çalışmaktan keyif aldım, ilk offline turnuvam oldu ama ortam çok sıcaktı. Beklediğimden çok daha büyük bir ortam olduğunu görmek beni çok mutlu etti. ESL turnuvasında rekabet ortamı gerçekten güzeldi. Oyuncuları daha önceden ESL listesinde kontrol etmiştim. Favorim oyuncum FebriX’ di çünkü ön eleme turlarını çok önde bitirmişti ama ne yazık ki beklenen olmadı dedi.

Ödüllerin sorulan soruya cevap vererek kazanıldığı bu ödüller umarız gerçekten oyunun hakkını veren arkadaşlara geçmiştir.

Wita ile Burak Yetkin’in mini oyun sunumu, PUBGLite Türkiye ekibi ile birlikte eğlenceli sahneler tanıklık etti.

Wita Tahmin
PUBGLITE

PUBGLITE TÜRKİYE EKİBİ :

Çekilişlerin gerçekleştiği bu sahnede ilk sorulan soru

ÇEKİLİŞ BAŞLIYOR! İlk soru: 12.12 güncellemesiyle eklenen Renk Körü Modunda, toplam kaç farklı renk körü seçeneği eklenmiştir?

Olmuştu.

İkinci soru ise ‘’WitaTV’nin gerçek ismi nedir?’’ bu soruya Nevzat yazarak cevap veren arkadaşları tebrik ederiz. Umarım ödül size çıkmıştır.

Diğer bir soru ise birçok kişinin merak ettiği bir soru idi WİTA ismi nereden geliyor olarak sorulan soruyu PUBGLite ekibi de izleyicilere sormuş oldu

Wita nickname’i, hangi şarkıdan esinlenilmiştir? Hangi şarkının baş harflerinden oluşmuştur?

Sorulan soruya benzer cevap veren (Why I The Awesome) izleyicilerimiz.

War is the answer doğru cevap olduğunu Wita TV doğrulaması ile birlikte, doğru cevabı veren oyuncular ödüllerine sahip oldu.

Etkinliğimiz PUBGLite Türkiye ekibinin değerli hediyesi ve dağıtılan ödüller ile sonlanmış oldu bizleri bu etkinlikte yanlız bırakmayan tüm değerli seyircilere, turnuvaya katılan ve orada bizimle olan arkadaşlara özellikle de PUBGLite Türkiye ekibine değerli davetleri için teşekkür ederiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehmet Çavuşoğlu

Teknoloji ve oyunları seven, yakından takip eden biri. Daha öncesinde Donanım Arşivin de yazmış olup şuanda Wita Tv ailesinde bulunan yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı