GenelKonsolOyun İncelemePC

FAST AND FURİOUS YENİ OYUNUNUN FRAGMANINI YAYINLADI

FAST AND FURİOUS FRAGMANI
Fast and Furious

Özellikle hız tutkunlarının sevdiği Fast and Furious yeni oyununun çıkış tarihi ve hangi platformlar için çıktığı belli oldu.

FAST AND FURİOUS

Serinin ilk filmi 2001 yılında dünya çapında vizyona girmişti. Özellikle hız tutkunları tarafından çok sevilen film serisi, devam filmleriyle hayranlarını sevindirmeye devam etmişti. Ancak serisinin yeni filmlerinde hızdan uzaklaşıp aksiyona yönelim olunca hayranları tarafından oldukça tepki gören Fast and Furious‘un yeni oyunu önümüzdeki sene çıkacağı kesinleşti.

Fast and Furious serisinin oyun sektöründe ismini duyuracak olan oyunu Furious Crossroads, Project Cars oyununun geliştiricisi olan Slightly Mad Studios ve Dark Souls serisinin geliştiricisi olan Bandai Namco tarafından geliştiriliyor. Oyun içi seslendirmeler ise Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyresse Gibson gibi isimlerden oluşuyor.

Fast and Furious Fragmanı

Fast and Furious Crossroads, tanıtım fragmanında oyunun çıkış tarihi ve oynanabileceği platformlar yer aldı. Videonun sonunda bulunan ibarelere göre oyunun 2020 Mayıs ayında çıkacağı yazıyordu aynı zamanda bu tarih serinin dokuzuncu filminin vizyona gireceği tarih olduğu belirtilmişti.

Yayınlanan fragmanda oyunun hangi platformlar üzerinden oynanabileceği ne dair bir takım açıklamalar bulunuyor. Videoda belirtildiği üzere oyun; PC, PlayStation4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek.

Fast and Furious yapımcılarının açıklamalarına göre;

Takım temelli bir soygun oyunu olacak aynı zamanda oyundaki ekip çeşitli yerlere seyahat edecek üst düzey araçlarla filmde olduğu gibi aksiyonun dibine vuracağı söylendi.

Şunu unutmayın bu bir Fast and Furious yapımı bu yüzden oyunda oldukça abartılı ve fazlasıyla tehlikeli olaylar yaşanabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Baver Barış

On altı yaşında Lise ikinci sınıf öğrencisi. PC oyunlarına düşkün en sevdiği oyunlar PlayerUnknown'sBattleGrounds ve CallOfDuty. Ayrıca YouTube'da kişisel kanalı ile uğraşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı