ESPOR

Twitch Rivals TFT Finalistleri Belli Oldu !

Dün gece ABD’de düzenlenen Twitch Rivals yayıncılar arası League of Legends Team Fight Tactics TFT Turnuvasının ilk ayağı dün gece gerçekleşti.

8 kişiden oluşan gruplar halinde düzenlenen elemelerde 4 grup ve toplamda 32 katılımcı yer aldı. Katılımcılar düzenlenecek olan büyük finalde yarışacak 8 kişiden biri olmak için mücadele etti.

Twitch Rivals Katılımcıları

Evet A grubunda tanıdığımız birini görür gibi oldunuz farkındayım. Dün gece yarısı açtığı yayında yarışmada boy göstererek ülkemizi temsil eden isim Şükrü “ Uthenera “ Şentürk. Twitchte yaptığı yayınlardan TFTde ki ustalığına aşina olduğumuz bir isim. Geçtiğimiz aylarda yapılan bir TFT turnuvasında daha kendisini izlemiştik. bu kez de bizi başarıyla temsil etmesine rağmen Şükrü “ Uthenera “ Şentürk oyun içinde yaşadığı şanssızlıklardan dolayı ve antrenmansız olduğu için malesef mutlu sona ulaşamadı .

Twitch Rivals ile ilgili maç hakkındaki açıklamaları

Finalist olamasa da podyuma ilk çıkan isim olarak geceye havalı bir giriş yapan Şükrü “ Uthenera “ Şentürk yayında ve yarışmada yüzümüzü güldürmeyi sonuna kadar başardı!

Utheneranın sahneye çıktığı an ;

En nihayetine turnuva oldukça çekişmeli ve nefes kesici geçti sonunda 8 finalist belli oldu. Finalde yarışacak isimler şu şekilde ;

Twitch Rivals Listenin son durumu ise şöyle

1- sleettft

2-disguisedtoast

3-jschritte

4-itsHafu

5-Scarra

6-Jac0b0

7-k3sojuu

8-Dogdog

Etiketler
Daha Fazla Göster

Recep Akbulut

Adnan Menderes Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı