ESPORLOL

TFT Ücretsiz Minik Efsane Kazanmak İsteyenlere 1 Müjde!

Hepimizin bildiği gibi League of Legends 2019 Dünya Şampiyonası başladı turnuva heyecanı devam ederken oyun içi yeniliklerde durmadan devam ediyor. TFT modunda bizi bekleyen sürprizler var. Hemen yazımıza geçelim.

Bu yeniliklerden en önemlisi de 2019 Dünya Şampiyonası Görevleri görevler panelini açtığımızda karşımıza ilk olarak bu görevler çıkıyor. Görevler karşılığında ise bize 2019 Şampiyona Sembolü veriyor şimdi aklınızdan geçirdiğinizi duyar gibiyim, nedir bu 2019 Şampiyona Sembolü? Hemen açıklıyorum görevlerden kazandığımız semboller ile birlikte 2019 Şampiyona Mağazasında birbirinden güzel ve özenle seçilmiş bir çok hediyeyi alabiliyoruz bunların içinde de Team Fight Tacticks modunda kullandığımız şirin minik efsane yumurtaları da var. 600 Şampiyona Sembolü ile alabileceğimiz 3 çeşit Minik Efsane Yumurtası bulunuyor. Bunlar ; 1.Seri Nadide Minik Efsane Yumurtası , 2.Seri Nadide Minik Efsane Yumurtası , 3.Seri Nadide Minik Efsane Yumurtası. Şampiyona görevlerini yaparak sembolleri topladıkça istediğimiz seriden bir yumurta alarak minik efsaneye sahip olmak mümkün.

Üstelik 400 Şampiyona sembolü kullanarak 1-3 Seri Rast gele bir minik efsane yumurtası almakta mümkün bunun dışında da 2019 Şampiyona Mağazasında birden çok ürün bulunuyor, bunlardan gözümüze çarpan bir diğeri de Cesur Kılıç Riven Prestij Serisi siz de görevleri yapmaya hemen başlarsanız 2019 Şampiyonluk Görevlerini yaparak sezonu güzel hediyelerle kapatabilirsiniz hemde Team Fight Tactics oynarken minik efsaneniz ile rakiplere göz dağı verebilirsiniz.

TFT
TFT ile Ücretsiz Minik Efsane kazanmak mümkün.
Etiketler
Daha Fazla Göster

Recep Akbulut

Adnan Menderes Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı