ESPORLOL

TEMSİLCİMİZ ROYAL YOUTH DÜNYA FİNALİ’NE VEDA ETTİ

Yakından takip ettiğimiz ve geçen dönem içerisinde mükemmel performans gösteren ARMUT ve CLOSER eşliğindeki ROYAL YOUTH  yapmış olduğu son mücadelede ormancının üstüne oynanan mükemmel oyun sonucunda DÜNYA ŞAMPİYONASI’NA veda etti.

royal youth

armut with closer 😀

2019 Berlin’de gerçekleşen League Of Legends Dünya Şampiyonası’nda temsilcimiz ROYAL YOUTH mükemmel mücadeleler ve ağızları açık bırakacak oyunları ile bizleri tabiri caizse diken üstünde maçlar izletti.

TEMSİLCİMİZ ROYAL YOUTH

Başlangıç aşamasında küçük yenilgiler alsakta ARMUT’un oyunu sırtlaması ile moral bulan takımımız Closer mükemmel baskınları ile nefes kesen bir mücadele ortaya koydu ellerinden gelenin en iyisini yapsalarda istenilen oyun gelmedi ve temsilcimiz böylelikle Dünya Şampiyonası Grup Aşamasında Dünya Finaline veda etmiş oldu.

Armut as Elwind Fio 🙂
Riot Türkiye resmi youtube kanalından alıntı

Buralara kadar gelip bizleri temsil etmesi dünyada Türkiye’nin adını her yerde göstermiş olması gerçekten güzel takımın daha önceki deneyimlerinin arasına böyle bir tecrübelerinin olması gelecekte çok daha efektif kullanacaklarını inanıyorum. Takım için harika bir deneyimin olması gelecek sezon ve lig maçlarında daha motivasyon kaynağı olacağına eminim.

Kendilerine buradan tebrik eder böyle bir heyecana bizleride ortak ettiklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Son mücadele durumu tam olarak böyle

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehmet Çavuşoğlu

Teknoloji ve oyunları seven, yakından takip eden biri. Daha öncesinde Donanım Arşivin de yazmış olup şuanda Wita Tv ailesinde bulunan yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı