GenelHaberlerİncelemelerMobil

Telefonda Oynayabileceğiniz Oyunlar derleme 1

Telefonda Oynan oyunlar

Telefon piyasası geliştikce mobil oyun geliştiricileri artmaya başladı gerek PlayStore gerekse AppStore bulunan oyunlar gün geçtikçe artmaya başladı bu yazımızda sizlere mobil platformda da oynayabileceğiniz oyunları sunuyorum.

Çapraz platformdan pubg oynamak isterseniz aşağıdaki haberimizi inceleyebilirsin.


İlk sırada 

Call of Duty®: Mobile

Yeni piyasaya sürülmesi ile gündeme oturmuş ve PlayStore’da 2 milyon indirmeye ulaşan oyun her geçen gün güncellenerek PlayStore rekorlar kırıyor.

Call of Duty®: Mobile ile ilgili detaylı haberimiz aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz

İkinci sırada 

PUBG MOBİLE

Oyuncuların bilgisayarlarında bulunup ceplerine kadar inen bu oyun bence şu anda bulunan birçok oyunun yerini alıyor şuan PlayStore’da 21 milyon indirmeye sahip oyun sizler için harika bir öneri olabileceğini düşündüm.  


Üçüncü sırada moba oyunları telefonda oynamak isteyenler için ekledim 

Mobile Legends: Bang Bang

14 sezonda olan oyun her geçen gün daha fazla karakter ve deneyim ile devam ediyor.

10 saniyelik eşleşmelerden 10 dakikalık büyük mücadelelere kadar giden bu oyun arkadaşlarınızla oynamak için çok eğlenceli olabilir.

Dördüncü Sırada LOL de bulunan TFT yerini aratmayacak bir mücadele oyunu ile karşınızdayız.

Clash Royale

Şu Anda Play Store Da 27 milyon indirmeye sahip olan bu oyun iyi bir deste ve kart ile büyük mücadelelere kadar  gidebilir.

Beşinci sırada telefon oyunlarında kıran kıran mücadeleyi artıracak bir oyun. 

Brawl Stars

Belirli karakterler ile çeşitli oyun modları ile arkadaşlarınız ve diğer rakipler ile mücadele edebileceğiniz bir oyun ister beraber savaşın isterseniz bir gruba katılarak bu mücadelede yerinizi alın.

Altıncı Sırada araba oyunları severim ama pixel pixel olsun diyen arkadaşlar için bir oyun seçtik 

Pixel Racing

Ekran Görüntüsü Resmi

Müziğin ritmi ile aracınızı kullanabileceğiniz ve altın taneciklerini toplayabileceğiniz yolda yürürken bile oynayabileceğiniz bir oyun. Bir bin indirmesi olsada keyif alabileceğiniz bir oyun.

Yedinci sırada 

Helix Jump

Arkadaşlarınız ile ne kadar ileri gidebileceğiniz konusunda yarışmak istiyorsanız bu oyun tam size göre aman diyim patlamayın. 

Sekizinci Sırada arkadaşlarınız ve rakipler ile genel kültürünüz geliştirmek ve rekabet etmek için mücadele edebileceğiniz bir oyun bulunuyor.

Kelime Savaşı – Mynet

Dokuzuncu sırada mobil de dövüş oyuncu deyince aklımıza gelen bir oyun var

Shadow Fight 3

Telefon
Oyun

Gölgelerin eşiğinde bir mücadele istiyorsanız mobil için bu oyun harika, 2 milyon indirmeye sahip bu oyun mücadele için harika.

Onuncu Sırada ise 

Sand Balls

Telefon

Topları belirli noktaya ulaştırmak için yolları çizmek problemlerin üstesinden gelmek istiyorsanız bu oyun tam size göre öğle aralarında bile eğlenebileceğiniz ve arkadaşlarından yardım alarak daha kısa yollar üretecek bileceğiniz bir oyun.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehmet Çavuşoğlu

Teknoloji ve oyunları seven, yakından takip eden biri. Daha öncesinde Donanım Arşivin de yazmış olup şuanda Wita Tv ailesinde bulunan yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı