Oyun İncelemePC

STEAM KIŞ İNDİRİMLERİNDE ALABİLECEĞİNİZ 10 OYUN

Bu yılın son büyük indirimi olan Steam kış indirimleri başladı. Oyunseverlerin büyük heyecanla beklediği kış indirimleri yine cüzdanlarımızda bir şey bırakmayacak gibi duruyor. Steam’in yaz indiriminden sonra diğer büyük indirimi olan kış indirimlerinde çoğu oyun yarı fiyatına kadar düşebiliyor. İndirim 2 Ocak tarihine kadar sürecek.

oyun

Sizlere bu yazımızda alabileceğiniz oyunlar hakkında bir fikir vermek istiyoruz. Steam platformunu uzun zamandır kullanan kişiler bilir ki bir zaman sonra yeni oyunlar bulma konusunda kullanıcılar sıkıntı çekebiliyor.

Eğer yeni bir oyun istiyorsanız PC sürümü için çıkan yeni oyunlardan biri olan RED DEAD REDEMPTION 2 tam size göre detaylar haberimizde.

Hatırlatmakta fayda var bu yazıda önerilecek oyunlar herkes tarafından bilinen,klasik veya popüler oyunlar yerine daha alternatif oyunlardan oluşacaktır.

Karşınızda 10 Oyun Tavsiyesi

1- Deep Rock Galactic

Uzay mağaralarında canavarlara karşı maden aradığınız bir oyun olan Deep Rock Galactic dört kişiye kadar co-op oynama şansı da sunuyor. Nişancı, izci, sondajcı ve mühendis olmak üzere farklı sınıflar bulunuyor. Görevleri yapıp sizden istenen madenleri bulun,canavarlara karşı savaşın ve üstünüze geri dönün !

deep rock galactıc gorsel ile ilgili görsel sonucu

Oyunun indirimli fiyatı: 33 TL ( Oyunun steam sayfasına ulaşmak için tıklayın)

2- Frostpunk

Donan bir şehir ve yaşatmanız gereken insanlar var! Toplumsal bir hayatta kalma oyunu olan Frostpunk sizden dünyadaki son şehri inşa etmenizi ve halkınızı hayatta tutmanızı istiyor.

frostpunk gorsel ile ilgili görsel sonucu

Oyunun indirimli fiyatı: 20 TL (Oyunun steam sayfasına ulaşmak için tıklayın)

3- Risk of Rain 2

İster tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyun olan Risk of Rain 2, üstünüze yığınla gelen düşmanlar yüzünden size sinir krizleri geçirtebilecek tarzda bir oyun olmasına rağmen sonda keseceğiniz bölüm sonu canavarı ile rahat bir nefes almanızı sağlayacak. 75’den fazla eşya bulunan oyunda strateji belirlemeniz çok önemli.

risk of rain 2 gorsel ile ilgili görsel sonucu

Oyunun indirimli fiyatı: 48 TL (Oyunun steam sayfasına ulaşmak için tıklayın)

4- Planet Coaster

Simülasyon oyunlarını sevenlere göre olan bir oyunla devam edelim. Bu oyunda hayal gücünüzün sınırlarını istediğiniz kadar zorlayabilirsiniz. Amacınız kendinize ait bir eğlence parkı yapmak. İşleteceğiniz tüm dükkanları, oyun aletlerini siz belirliyorsunuz nereye kurmak istiyorsanız oraya kuruyor ve dilediğiniz gibi yönetebiliyorsunuz. Planet Coaster tek oyunculu bir oyun olmakla birlikte senaryo modunu da barındırıyor.

planet coaster gorsel ile ilgili görsel sonucu

Oyunun indirimli fiyatı: 22.40 TL (Oyunun steam sayfasına ulaşmak için tıklayın)

5- Cuphead

Zor bir oyun oynamak istiyorsanız bundan daha iyisini bulmanız imkansız. Cuphead eski çizgi filmleri anımsatan grafikleri ile karşımıza çıkıyor. Patron savaşları, platform bölümleri ve küçük oyunların olduğu bölümlerden oluşan oyun ana karakterimiz olan Cuphead ve arkadaşı Mugman’ın maceralarını anlatıyor. Şeytanın bu iki dostun ruhunu almaması için, kötülerin ruhlarını almasını işliyor.

cuphead gorsel ile ilgili görsel sonucu

Oyunun indirimli fiyatı: 21.70 TL (Oyunun steam sayfasına ulaşmak için tıklayın)

6- Yakuza 0

Farklı bir açık dünya oyunu oynamak istiyorsanız Yakuza 0 tam size göre. 17 bölümden oluşan hikayesi ile tam bir suç dünyasına adımınızı atıyorsunuz. Oyunun bizlere verdiği görevler oldukça ilginç. Örnek vermek gerekirse Michael Jackson kılığına giren bir dansçıyı zombilerden kurtarabileceğiniz bir görev hatta cinsel performansı düştüğü için üzülen adama ilaç bulabileceğiniz görev bile var.

yakuza 0 gorsel ile ilgili görsel sonucu

Oyunun indirimli fiyatı: 20.40 TL (Oyunun steam sayfasınaulaşmak için tıklayın)

7- Middle-earth™: Shadow of War™

Steamde bu fiyata bu kadar güzel başka bir oyun bulamazsınız. Ordunuzu kurun, kaleleri fethedin ve düşmanlarınızı ortadan kaldırın. Dövüş mekanikleri ile piyasada bulunan çoğu oyunun üstünde olan Middle-earth™: Shadow of War™ sizi tatmin edecektir.

Middle-earth™: Shadow of War™ görsel ile ilgili görsel sonucu

Oyunun indirimli fiyatı: 16.75 TL (Oyunun steam sayfasına ulaşmak için tıklayın)

8- Baba Is You

Ödüllü bir puzzle oyunu olan Baba Is You her bölümde etkileşime girebileceğiniz bloklarla oyunun kurallarını size söyler. Onları manipüle ederek kuralları değiştirebilir ve işinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

baba is you oyunu ile ilgili görsel sonucu

Oyunun indirimli fiyatı: 20 TL (Oyunun steam sayfasına ulaşmak için tıklayın)

9- Gears 5

Vereceğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir başka oyun ile devam edelim. Yarı fiyatına düşen Gears 5, çevrimiçi pvp özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Beş farklı mod olan oyunda birbirinden farklı deneyimler elde edebileceğiniz bol bol düşman öldürebileceğiniz tam anlamıyla günün stresini atabileceğiniz bir deneyim sizleri bekliyor olacak. Bu arada Türkçe dil desteğinin bulunduğunu söylemeden geçmeyelim.

gears 5 gameplay ile ilgili görsel sonucu

Oyunun indirimli fiyatı: 46 TL (Oyunun steam sayfasına ulaşmak için tıklayın)

10- Pacify

Son önerebileceğimiz oyun korku oyunu olsun istedik. Korku oyunları genelde tek oyunculu olur ama Pacify bu görüşü yıkarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyun yapmış. Oyundaki amacımız kızı sakinleştirmek. Bunu başarabilmemiz için bize yardımcı olabilecek oyuncak bebekleri, kibritleri ve odunları bulmalıyız. Kızın görüş alanından ne kadar uzakta olur ve sessiz hareket edersek bir şeyleri başarabileceğimizi görmüş oluruz.

pacify  görsel ile ilgili görsel sonucu

Oyunun indirimli fiyatı: 7.77 TL (Oyunun steam sayfasına ulaşmak için tıklayın)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı