GenelHaberlerPC

Sonunda Red Dead Redemption II Sizlerle !!

Rockstar Games’in bir kaç gün önce bize duyurduğu Red Dead Redemption II PC’ye geliyor.

Oyunun 5 Kasım’da sizlerle birlikte olacağı ve 9 Ekim’den itibaren Rockstar Games Launcher ile ön alım yapan oyunculara özel bonuslar verdiğini sizlere duyurmaktan gurur duyuyorum.

Red Dead

Read Dead Redemption serisinin PC platformunda yer alan ilk oyunu olan PC için, yeni Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Silahlar ve daha fazlasıyla birlikte daldırma için çeşitli grafiksel ve teknik geliştirmeler içeriyor. Ayrıca PC için Red Dead Redemption 2, daha önce yayınlanmış tüm geliştirmeleri içeren Front Dead Paylaşımlı yaşam dünyasına ücretsiz erişim ve Frontier Pursuits ve oyuncular için Bounty Hunter, Trader ve Collector’ın uzman rolleri de dahil olmak üzere çevrimiçi deneyim için en son içerik güncellemelerini içeriyor.İlerlemek ve benzersiz ödüller kazanmak için bunun gibi sonuçları destekliyor.

PEKİ READ DEAD REDEMPTİON ÖN ALIMDA ALINACAK BONUS ÖDÜLLER NELER ?

  • Hikaye Modu için Yasadışı Hayatta Kalma Kiti
  • Öykü Modu için Savaş Atı
  • Öykü Modu için Define Haritası
  • Story Mode için Nakit Bonus
  • 50 Kızıl Ölü Online için Altın Barlar gibi ödüller ön alımda siz değerli oyunculara sunulacak.

PEKİ READ DEAD REDEPTİON NERELERDE SATIŞA SUNULACAK ?

PC için Red Dead Redemption 2, 23 Ekim’den başlayarak Red Dead Online’a 25 Altın Bar ön sipariş bonusu ile Epic Games mağazasında, Greenman Gaming‘de, Humble Store‘da, GameStop‘ta ve ek dijital perakendecilerde ön sipariş vermeye hazır olacak. PC için Red Dead Redemption 2, bu Aralık ayında Steam‘de satın almaya hazır olacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı