CSGOESPOR

SHOX YENİ TAKIMINDA!

VITALITY Richard “shox” Papillon TRANSFERİNİ BİTİRDİĞİNİ AÇIKLADI!

Vitality organizasyonu “Vitality tarihinin en pahalı transferi” olarak nitelendirdiği G2’den transfer edilen Richard “shox” Papillon ile iki yıllık bir sözleşme imzalandığını açıkladı.

shox

Vitality ve Richard “shox” Papillon flörtleşmesi StarLadder Major Berlin turnuvasından beri devam etmekteydi ancak bu açıklama yapılana dek herhangi bir resmi açıklama duyma şansımız olmamıştı.

Söylentilere göre G2 takıma Fabien “kioShiMa” Fiey‘i eklediği andan beri Richard “shox” Papillon‘un Vitality’e gitmesine kesin gözüyle bakıyordu.

G2 formasıyla

Böylece Richard “shox” Papillon 3.5 yıldır formasını terletip, başarıyla formasını terlettiği G2’den ayrılmış oldu.

Bu transferle birlikte VITALITY eski arkadaşları da aynı takımda tekrar birleştirmiş oldu. Cédric “RpK” Guipouy, Dan “apEX” Madesclaire ve yıllar sonra yine aynı takımda forma giyecek. Ve bu üçlü 2016-2017 yıllarında birlikte birçok uluslararası başarıya da imza atmıştı.

Alex “ALEX” McMeekin‘in takımın tek oyun lideri olmaya devam edeceğini takımın koçu Rémy “XTQZZZ” Quoniam açıkladı. Yeni oyuncunun Nathan “NBK-” Schmitt‘in yerini aldığı ve “ pozisyon benzeri, benzeri bir temelde” olduğunu da ekledi.

Duyuru, Fransız tarafının yani Vitality’nin A Grubunun açılış turunda TYLOO ile yapacağı maçtan üç gün önce yani 1-6 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek DreamHack Masters Malmö’ye katılmasından sadece üç gün önce geldi. Ve bu durum bizlere Oyuncunun takımla yeteri kadar çalışıp çalışamayacağını düşündürttü.

Ayrıca ekibin bu kadroyla ESL Pro League’de de oynayacağı kesinleşti. Eğer bir son dakika değişikliği olmaz ise IEM Beijing turnuvasında da aynı kadro sahne alacak.

Son değişikliklerden sonra ise VITALITY kadrosu şu şekilde:

France

Dan “apEX” Madesclaire

France

Cédric “RpK” Guipouy

France

Mathieu “ZywOo” Herbaut

United Kingdom

Alex “ALEX” McMeekin

France

Richard “shox” Papillon

France

Rémy “XTQZZZ” Quoniam (koç)

France

Nathan “NBK-” Schmitt (yedek)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Can Çelik

21 Yaşında. Gazi Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyor. Farklı oyunları oynamaktansa bir oyunla bağ kurup sadece o oyunu oynayan biri. Favori oyunu Counter Strike Global Offensive. Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve basketbola ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı