CSGOESPOR

Ryann Envy’ de !

Ryann Envy’de ki iki haftalık deneme sürecinde göstermiş olduğu performans ile bu deneme sürecini başarıyla tamamlamıştır ve takıma girmeye hak kazanmıştır. Ayrıca Envy, DreamHack Masters Malmö 2019 için Dallas’taki bootcamp’e de katılmıştır.
Ryann böyle duyuruldu.

Ryan, Envy takımına katılmadan önce Singularity takımında oynamaktaydı, maçları takip eden arkadaşlarımın için küçük bir hatırlatma yapalım. Bazılarınız Ryann zaten Envy’ de oynuyordu ve bir çok maçta yer aldı, bu haber çok geç yayınlandı diyebilirsiniz fakat Ryann Envy’ de deneme sürecindeydi ve Envy’ de oynadığı maçlarda kötü bir performan gösterseydi takıma dahil olamayacaktı. Biz bu haberi Ryann Envy kadrosuna girdiği an yayınlamış olsaydık ve Ryann kötü bir performan gösterip takımda kalamasaydı yalan veya yanlış bir haber yapmış olacaktık.

Ryann on sekiz yaşında başarılı ve çok yetenekli bir oyuncudur. Envy öncesinde beş farklı takımda oynamıştır. Bu takımlar ; Mask Off, Swole Patrol, Beacon, Gorilla Gang ve Singularity‘ dir.

Envy, yeni oyuncusuyla beraber DreamHack Masters Malmö turnuvasında 1 Ekim Salı günü saat 13:00’da Astrails ile yapılacak olan BO1’de karşılaşacaktır.

Envy takımı bu turnuvada başarı gösterir ve turnuvada birinci olursa 100.000 $ ın sahibi olacak ve IEM Katowice 2020 için direk davet şansına sahip olacaktır. Hiçbir eleme oynamadan direkt turnuvaya dahil olacaktır. Envy takımını çok zor bir süreç beklemektedir.

Envy kadrosu :

Noah “Nifty” Francis
Sam “s0m.” Oh
Bradley “ANDROID” Fodor
Jacob “FugLy” Medina
Ryan “ryann” Welsh

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mete Ertaş

23 yaşında, Adnan Menderes Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema öğrencisi. Daha önce HWA'da yazarlık yapmış şu an ise Wita TV'nin oluşumundan beri yöneticilerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı