HaberlerİncelemelerLOL

RİOT GAMES 10.Yıl Kutlamaları BOMBA Gibi Geldi

Bugün sabah Türkiye saati ile 05.45 civarlarında Riot Games 10.Yıl kutlamaları başladı.

riot games
Lol 10 yıl etkinlik giriş sitesinde belirtilen görsel

Türkiye’den temsilcilerimizin bulunduğu ve Londra’da düzenlenen Riot 10.Yıl etkinliklerine muhteşem sürprizler ile karşımıza çıkmayı başardı.

Bu sürprizler aşağıda belirtiyorum.

Ama bundan önce çok paylaşmak istediğim bir şey bu kadar projeyi kimseye duyurmadan bu kadar süre saklamaları şirket işi politikalarında olsa gerek ki kimsenin hiçbir şeyden haberi yoktu gelelim dört büyük habere.

İlk oyun kart oyunlarını sevenler için biraz HearthStone rüzgarları esse de bence League Of Legends rüzgarı çok farklı esecek gibi.

Sitesinden duyurulan ve yakında gelecek oyun oyunu aşağıda bıraktığım linkten indirip kayıt olabilirsiniz ayrıca ön kayıt olan kullanıcılara küçük bir poro simgesi (Ay şaşkını poro simgesi)  hediye veriliyor.

Bence kaçırmayın ve bu oyun şeklinide biraz tadarak LoL evrenine farklı bir açıdan bakış sağlayın.

Site linki : playruneterra.com

Diğer oyunumuz ise  League Of Legends WildRift oldu.

League Of Legends mobil olarak adlandırabiliriz ama tamamen başka karakter skill setleri ile gelecek bazı karakterlerde bu oyunda güncellemeye gidilirken bazı karakterlerin efektleri ve diğer oynanış şekillerinin değiştirildiği söyleniyor tabiki hala beta ve Play Store’da Ön kayıt olan oyunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
Tanıtım için linkte tıklayıp detaylı bilgi alabilirsiniz : https://www.youtube.com/watch?v=0YdOIx-k2vI

Link : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riotgames.league.wildrift

Diğer bir oyunumuz Riot Games çok farklı bir açıdan bizleri vurduğu bir oyun olarak göze çarpıyor. Yeteneklerin olduğu bir savaş oyunu evet savaş oyunu adını ne kadar MOBA oyunlarda duyursada ilk defa Riot Games kendisi bir fps oyun ile andı diyebiliriz. Oyunun çıkış tarihi olarak 2020 veriyor ve şunları belirtmek istiyorlar minimum gecikme ve hilesiz bir oyun deneyimi için çalışıyor olduklarını belirten Riot Games çalışanları  Project A adını verdikleri bu oyunu bizlere sunacaklar.

riot games

En son ve klasik League Of Legends Oyuncularını ilgilendiren detay ise Sihirdar Vadisinde gidilen değişiklik.

Oyun ekranında yaptıkları bazı değişiklikler ile ormancıların rotasını ve oynanış biçimini baskın şekillerini ve oyun kompozisyonları değiştireceklerini ileten Riot Çalışanları yeni haritanın ormancılar üst ve alt koridor oyuncuları için daha kritik noktalara odaklanma larını gerektiğini belirtti. Oyunun sürekli güncellenmesi hem oynanış olumlu yönde etkilemekte hemde uzun süreli sıkıcı monoton oyun stilinde uzak tutmakta olması ile biz oyuncuların beğenisini almış durumdaki çoğu kişi yeni mapi ve güncellemeyi çok beğendiğini dile getirdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehmet Çavuşoğlu

Teknoloji ve oyunları seven, yakından takip eden biri. Daha öncesinde Donanım Arşivin de yazmış olup şuanda Wita Tv ailesinde bulunan yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı