Oyun İncelemePC

Red Dead Redemption 2 PC Version Güncellemesi Yayımlandı

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 Bilgisayar Güncellemesi Yayımlandı.

Bazı oyuncuların belirli makine konfigürasyonlarında karşılaştığı birkaç sorunu tespit ettiğini açıklayan Rockstar Games bu sorunları çözmek için hızlı çalışmalar yaptığını açıkladı.

Red Dead Redemption 2 duyurulan haberimize bakmak isterseniz :

Red Dead Redemption 2

Başlangıçta Çarpışmalar :

Oyunun belirli ayar yapılandırmasından kaynaklı önyükleme gerçekleştirirken birkaç çökme tespit edilmişti. Şu anda bu sorunların mümkün olan en kısa sürede uygulanması için düzeltmeler yapıldığı haberini aldık.

Başladıktan Sonra Çarpışmalar :

Son güncellemede oyuncuların performanslarının zaman içinde düştüğünü söyleyen Rockstar Games,bu düzeltme ile birçok oyuncuya yardımcı olurken, bazı durumlarda şu anda ele aldığı diğer keşfedilmemiş kazaları da vurguladı.

“Fare İmleci” Sorunları :

Epic Games Launcher kullanan bazı oyuncular fare imleciyle ilgili sorunlar yaşıyorlar. Bu sorunun kök nedenini belirleyen ve yaklaşmakta olan güncellemede çözeceğini söyleyen Rockstar Games. O zamana kadar, sorunu çözmek için alt düzey kokaylık sağladı.Bu sorunu yaşadığınızda ulaşacağınız yer:

https://support.rockstargames.com/articles/360038700293/

Ayarlar Gri :

Devam eden sorunlara ilişkin belirli geçici çözümleri uygulamak için, ayarlar menüsünün erişilebilirliğini geçici olarak geciktiren oyun yapımcıları,gelecekteki bir güncellemede düzenli işlevselliği geri yüklemek için daha fazla çaba göstereceğini duyurdu.Ayrıca, ayar seçenekleri 120 saniye sonra kullanılabilir hale getirildi.

Framerate Kekemelik :

Bazı oyuncular güçlü GPU’lara rağmen aralıklı kare hızında kekemelik yaşıyor. Bu sorunların geri kalanını ortadan kaldırmak için Nvidia ile birlikte ortak çalıştığını ve bu sorunu en kısa sürede halledeceğini açıkladı.

Kare Tahliyeyi Etkileyen Kare Hızı :

Az sayıda oyuncu, kare hızlarının çekirdeklerinin nasıl drenajını değiştirdiği konusunda bir sorun yaşıyor.Bu sorunu ileriki dönemlerde geliştireceğini ve düzenleyeceğini söylediler.Oyuncular daha akıcı bir şekilde oynayabilecekler.

GPU Sürücüler : Bir çok kullanıcının PC’deki Red Dead Redemption 2’yi destekleyecek şekilde güncellememesine karşın eski GPU sürücülerini kullandığını hatırlatan oyun,GPU sürücülerinizi nasıl güncelleyeceğinize dair ayrıntıları siz değerli oyunculara şu şekilde iletti:

Sistem Optimize Hale Getirme :

PC için Red Dead Redemption 2’nin grafik doğruluğunu etkilemek için birçok seçenek var. Bu seçenekler deneyiminizi en üst düzeye çıkarmakla alakalı yardım için siz oyunculara sağladığı destek kısmından ulaşabilirsiniz:

Genel sorun giderme :

Herhangi bir PC oyununda olduğu gibi, yaşadığınız sorunları çözmek için atabileceğiniz birkaç adım vardır. Aşağıdaki makalede listelenen adımların çoğu oyuncu için sayıların çoğunluğunu belli ettiği gibi destek almanız için ayrıca bir link ile kolayca ulaşmanızı da ayrıca sağladı.

Burada belirtilmeyen sorunlar yaşıyorsanız ve daha önce Rockstar Desteği ile görüşmediyseniz, oyununuzu burada seçerek de yapabilirsiniz:

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı