Genel

Puma Oyuncular İçin Özel Ayakkabı Çıkardı

Puma Active Gaming Footwear

Yıllardır spor markaları ve moda sıkı bir ilişki içerisinde ilerlemekte ve birbirlerini oldukça etkilemekte. Değişen trendler ile spor markaları bu sefer gözlerini ‘e-spor’ sektörüne çevirmiş durumda. Dünyada popülaritesini gün geçtikçe arttıran bu sektör ünlü spor markalarının da dikkatini çekmiş durumda. Daha önceden Nike ve Adidas e-spor takımları için formalar üretmiş ve profesyonel oyuncular ile işbirlikleri yapmıştı.

OYUN

OYUN SEVERLER :

Şimdi sıra Puma’ya geldi fakat Puma bu sektöre farklı bir şekilde girdi. Puma oyuncular için özel olarak üretilen bir ayakkabı tanıttı. Buna çorapta diyebiliriz. Üretilen bu ayakkabının oyun performansını nasıl etkileyeceğini henüz tam olarak bilmiyoruz fakat Puma tarafında yapılan açıklamaya göre ürün kapalı ortamlarda ve oyun arenalarında kesintisiz bir destek ve konfor sağlamak amacıyla tasarlandı. Böylece oyuncular farklı oyunlara konsantre olabilecek ve oyunlarda en iyi performanslarını sergileyebilecekleri söyleniyor.

Puma Active Gaming Footwear

Uzun süredir profesyonel ve meraklı oyuncular için üstün performanslı ayakkabı yapılacağı konuşuluyordu. Oyun oynarken size en az bir oyun koltuğu kadar katkı sağlayabilecek, sizin hareketlerinize destek olacak; en iyi şekilde tasarlanmış bir oyun ayakkabısı ile oyun oynamaya artık başlayabilirsiniz.

Puma Active Gaming Footwear

160 dolarlık fiyatıyla kesintisiz rahatlık, destek ve kavrama sağlayan, çorap benzeri ayakkabılardan satın alabilirsiniz. Böylece hem ev ortamında hemde oyun arenalarında daha önce hiç olmadığı kadar rahat hareket edebilirsiniz.

Ürünün Özellikleri

  • SEEK modunda medial kaplama kavrama.
  • CRUISE ve DEFENSE modunda topuk sarma stabilitesi.
  • ATTACK modunda yanal sarma desteği.
  • Kavrama için düşük profilli kauçuk taban.
  • İç taban: Konforu artırmak ve burulma kontrolünü artırmak için dokunmamış bir tabaka ile birlikte kalıplanmış iki yoğunluklu köpük.
Kaynak
Puma
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı