GenelHaberlerVideoYoutube
Trend

PUBG’YE RAKİBE TAVA, PALA FIRLATMA VE ÇİVİLİ KAPAN GELİYOR !

Sevgili dostlar Epeydir PUBG 5. Sezon yeniliklerini bekliyordum aslında yeniliklere dair sağlam olmayan kaynaklardan bilgiler toplamıştı fakat sizlerde hayal kırıklığı yaratmak istemediğim için resmi olarak 5. Sezonun duyurulmasını bekledim.

İlk olarak sezon tanım filminin fragmanına yönelik bir inceleme yapacağız detaylı incelemeyi ise sezonu oynayıp deneyimledikten sonra yapmak istiyorum.  5. Sezonda Erangel 2.0 gibi öyle büyük ve çığır açıcı nitelikte yenilikler olmadığını söyleyebilirim fakat bunun yanında yine alışkın olmadığımız bir çok yeni özellik oyuna eklenmiş durumda olacak. Nedir bu özellikler.

Hemen ilkiyle başlayalım Win94 Yenileniyor ve kendiliğinden 2.7X scope ile spawn olacak. Bir başka yenilik ise pusucuları sevinçten çılgına döndürecek bir şey. Oyuna kapan geliyor. Yani yola bir kapan yerleştirip rakiplerinizin geçtiği güzergaha pusu kurarsanız araçla geçerken onları savunmasız hale getirdikten sonra bir güzel saf dışı bırakabileceksiniz. Kapan Droptan mı çıkacak yoksa  her yerde spawn olacak mı henüz bilmiyorum bunu da oyuna girdiğimde test edeceğimden şüpheniz olmasın .

Bir başka şaşırtıcı gelişme ise . rakiplerinize tava, levye, orak gibi silahları fırlatabiliyor   olmamız bunun yanında da yine takım arakadaşımıza mermi ve ilk yardım kiti gibi şeyleri fırlatabiliyor olacağız  Ben bunun  oyunu bir hayli ilginçleştireceğini düşünüyorum.  Tabi ki de sezonun öncelikli amacı ve öncelikli odağı miramar haritasındaki loot dengesi üzerine  miramar’ı daha çok oynanılabilir kılmak adına haritada büyük bir dengelemeye gidilmiş ve bir de yarış pisti eklenmiş .

pubg

Güncellemelerden oluşan ilk izlenimimi söylemem gerekirse . PUBG’ye gelmesini beklediğimiz köklü değişiklikleri hala görebilmiş değiliz elbette ki rakibe silah fırlatmak ya da yola kapan kurmak bir hayli eğlenceli olacaktır ama Oyuna en azından farklı modlar getirip sınırlı süreliğine de olsa oyuncuları alıştıkları şeylerden uzaklaştırıp başka şeylere yönlendirebilirler. Geçici süreliğine zombi modu gibi ya da dar alanda keskin nişancı çatışması ya da ölüm yarışı modu bilemiyorum sadece bunlar benim oyundan beklentilerim 😊 detaylı incelemede görüşmek dileğiyle dostlar hoşçakalın

Etiketler
Daha Fazla Göster

wita

Ben Nevzat Şen Türkiyeye Gaming Compilation olarak bilinen video tarzını getiren kişiyim ve Youtube/witatv kanalının kurucusu ve yöneticisiyim aynı zamanda bir oyuncuyum, kendimi bildim bileli PC Oyunlarına düşkünlüğüm var ve facebook Gaming’de profesyonel olarak kendi oyunlarımı sizlere sunuyorum ve bunu yaparken de keyif alıyorum Umarım sizler de beni ve yayınlarımı izlerken keyif alırsınız yayında görüşmek üzere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı