ESPORHaberlerPUBG

PUBG’ye Çapraz Platform Desteği Geldi !!

Battle Royale türünün popüler oyunlarından olan PUBG bizler için sonunda çapraz platform desteğini getirdi.

PlayStation 4 ve Xbox One arasında karşılıklı olarak oyun oynanmasını sağlayan güncellemenin yanında oyuna eklenen birkaç yenilik daha var. PUBG şu an için (mobil versiyonu saymayacak olursak) PlayStationXbox One ve PC olmak üzere 3 platformda oynanabiliyor. Bu güncelleme ile birlikte konsol cephesinde yer alan oyuncular birbirlerine karşı oynayabilecekler.

Çapraz platform desteğinin yer aldığı güncelleme içerisinde birkaç ufak yenilik de barındırıabilecek. Her iki platformdan oyunu oynayan insanlar artık tek bir maçta karşı karşıya gelebileceğinden ekranın sağ üst kısmında yer alan kill tablosunda oyuncuların isimlerinin yanında oyuna katıldıkları platformun da simgesini bulunduracak. Bu sayede hem oyuncular tanınabilecek hemde hangi platformdan oynanacağı bize kesin olarak görünecek.

Çapraz Platform

Yeni silah: DBS Shotgun

DBS isimli silah pompalı türüne girip siz değerli oyunculara airdroplar’dan ulaşabilme kabiliyeti sağlayacak.İleriki zamanlarda DBS silahı’nın hasarını,oyun dinamiklerini ve hassasiyetlerini siz değerli oyun severler ile beraber göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı