GenelHaberlerOyun İncelemePCPUBG

PUBG’NİN YAPIMCILARINDAN YENİ BİR OYUN GELİYOR

PUBG piyasaya çıktığı ilk günden itibaren oyun dünyasına bambaşka bir soluk getirmişti. Battle Royale adı verilen farklı bir türü bizlere sevdirmişlerdi. Steam’de günlük bir milyon oyuncu sayısına ulaşmışlar ve satış rekorları kırmışlardı. Zaman ilerdikçe popülerliğini yitirmeye başlayan Pubg, oyununu farklı platformlara sunmaya karar vermiş ve ilk işi mobil telefonlardan oynanabilecek bir oyun yapmak olmuştu. Pubg Mobile ile bilgisayar tarafında kaybettikleri eski ihtişamlı günlere geri dönmeye başaran ekip ardından Pubg Lite ve Pubg Mobile Lite adlı oyunlarını da duyurmuşlardı.

PUBG ile ilgili görsel sonucu

YENİ OYUNUN ADI ”PROLOGUE

The Game Awards 2019 etkinliği kapsamında yeni oyunları olan PlayerUnknown Prologue tanıtımı için kısa bir video yayımlayan Brendan Greene (Pubg’nin yapımcı şirketi) ekibi tüm gözleri yine kendilerine çekmeyi başardı.

PlayerUnknown Prologue oyununun yayımlanan trailer videosu:

Oynanışa dair hiçbir bilginin bulunmadığı video oldukça gizemli görünüyor.

Yeni oyunlarını duyuran Brendan Grenee şu açıklamalarda bulundu: ”Stüdyomuz yeni teknolojileri ve oyun deneyimlerini keşfetmek, denemek ve yaratmak amacı ile kuruldu. Prologue ile birlikte fikirlerimizi gerçeğe dönüştürecek yeni teknolojiler ve etkileşimler oluşturma yolundaki ilk adımlarımızı atıyoruz.” Ekip ayrıca: “Battle Royale türünün dışında yeni bir deneyim oluşturmak için bir platform verilmesi harika bir hediye ve bunu israf etmek istemiyorum. Prologue yeni teknolojiler ve oynanış üzerine yapılan bir keşif. Bu oyundaki amacımız oyunculara her oynadıklarında benzersiz ve unutulmaz deneyimler sunmak.” diye de ekledi.

Yeni Bir Oyun Battle Royale Türünde Olmayacak !

Şirket yaptığı açıklamalar ile yeni oyunlarının battle royale deneyimi sunmayacağını açıkça dile getirmiş oldu. Ellerinde bulunan imkanları farklı projeler ile taçlandırmak isteyen geliştirici ekip çok daha farklı bir oynanış ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

pubg pc  yeni bir oyun ile ilgili görsel sonucu

PUBG Prologue İçin Kayıtlar Başladı

Yeni duyurulan oyuna şimdiden kayıt olmak için buraya tıklayın. Gereken tek şey bir gmail hesabınızın olmasıdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı