GenelKonsolPUBG

PUBG’den Playstation 4 oyuncularına özel hediye !

PUBG‘nin 7 Aralık’ta Playstation‘a PUBG‘yi getirmesiyle birlikte oyuncular artık Playstation 4 üzerinden de oynar duruma gelmişti.Uzun çabaların ve emeklerin ardından PUBG‘nin Playstation’a çıkması oyuncuları da sevindirmişti.Bu versiyonun ve maceranın üzerinden tam 1 yıl geçmiş bulunmakta.

Birinci yılın gelmesi üzerine PUBG PS4 oyuncuları için giriş etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.Bu etkinlik ile birlikte hem Playstation PUBG oyuncularını oyuna daha fazla teşvik etmek hem de siz değerli oyunculara Playstation platformunda 1 yıl boyunca oyunu severek oynadığınız için bu ayrıcalıkları yapacağını söyledi.

İşte PlayStation 4 oyuncuları için verilecek ödüller :

PLAYERUNKNOWN Set

 Playstation 4
Playerunknown set

Oyun içine girmeniz halinde size Playerunknown set vereceğini duyurdu.Bu etkinlik 6 Aralık 2019, 03:00’ten – 10 Aralık 2019 02:59’a kadar sürecek ve giren herkes alabilecek.

BİRİNCİ YIL SCAR-L

 Playstation 4
Birinci yıl scar-l

Birinci yıl Scar-l etkinliği ise 10 Aralık 2019, 03:00’ten– 10 Ocak 2020 02:59’a kadar sürecek.Bu süre zarfında iki ödülüde almayı unutmayın.Bu kozmetiklerin tadını çıkarmanızı umuyoruz.Battlegrounds’da görüşmek üzere.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı