PUBGVideoYoutube

PUBG’ye Yeni Bir Özellik ve Yeni Bir Silah geliyor!

Hepimizin bildiği gibi Battle Royale denilince akla gelen ilk oyun PUBG kullanıcıların çok işine yarayacak yeni bir özelliğini duyurdu.

Oyuncuların zayıf yönlerini daha iyi görebilmesi ve onları geliştirebilmesi için yaratılan bu sistem kullanıcıların baya işini görecek gibi gözüküyor. Bu sayede oyunda olan gelişiminizi de gözlemleyebileceksiniz ve oyunda olan performansınız her gün daha iyiye gidecek

Ustalık/Son maç sekmesinden görüntülenebiliyor.

İniş noktası, alınan ve verilen hasar, mavi alanda hayatta kalma ve oyuncuların araçla katettiği uzunluğu görebileceğiz.

Ustalık/Hayatta Kalma yerinden, kısa süre önceki hayatta kalma oynayışlarını bütün oyuncularla beraber veri analizinden bakabilirler.

Ortalama çatışma uzunluğu, ortalama çatışma mesafesi, toplanan ganimet, alınan hasar, iniş alanı gibi verilere ulaşabileceğiz.

oyunun içerisinde tüm bilgileri görebileceğimiz bir sistem. Oyunda ilerlemenizi gösterecek, Önceki karşılaşmadan takım arkadaşınızın öldürdüğünüz kişinin ya da sizi öldüren kişinin PUBG ID’si görüntülenecek.

PUBG tarafının bu konuyla ilgili resmi açıklaması ise şöyle:

“Bizim bu sistemi oluşturmamızda ki amacımız hangi yeteneklerinizin olduğuna dair sizde farkındalık yaratmak ve her oyundan sonra sizi ödüllendirmek. Bu şekilde kendi oyun tipinizi seçebileceksiniz”

Oyuna Eklenecek olan yeni silah DBS

YENİ SİLAH: DBS

Maximum 100 metreye kadar etkili olan DBS, sadece yardım paketinden geliyor. İki şarjöre sahip 12 mermili bir pompalı tüfektir. Holo, Red Dot, 2x, ve 6x takılabilir. Yakın mesafede çok inanılmaz hasar verebilir.

Peki bu güncelleme ne zaman gelecek?

Güncelleme test serverine an itibariyle iniş yapmış bulunmakta Resmi sunucuya geliş tarihi ise sosyal medya hesapları Twitter üzerinden 24 Eylül olarak duyuruldu

Duyuru videosu ise şu şekilde:

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mete Ertaş

23 yaşında, Adnan Menderes Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema öğrencisi. Daha önce HWA'da yazarlık yapmış şu an ise Wita TV'nin oluşumundan beri yöneticilerden biri.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı