GenelMobilPUBG

Pubg Mobile’dan Hile Kullananlara Büyük Darbe !

Geçtiğimiz gün Pubg Mobile‘nin resmi olarak 3500 kişinin banlanmasını paylaşması üzerine hileler konusunda oldukça önem taşıdığı gündem içerisinde.

Hackerların son güncellemede oyun içerisinde yoğun olarak olması oyuncuları bir hayli bıktırmıştı.Pubg Mobile ise bu duruma bir çözüm olarak her ay düzenli olarak 3500 kişiye ban atıyor.Bu sürekli olacak olan olayları azaltmasa da işe yarıyor.Son banlanmalar ile birlikte bir çok oyuncu artık oyun üzerinden hack kullanmıyor ya da oyunu oynamamaya başlıyor.

Pubg Mobile Türkiye discord ekibi ise hileciler için bir sistem geliştirmiş bulunmakta.Hile olarak gördüğünüz oyuncu için size ayrı bir kategori açarak sizden delil istemesiyle birlikte sizin önerdiğiniz oyuncuyu kontrol ederek gerçekten olmasına karşın oyun içerisinde şikayet ettiğiniz oyuncuyu banlıyor.Son 2-3 ayda yoğun olarak hile paylaşımları konusunda oldukça üstte duran Pubg Mobile sık sık banlamaların olduğunu ve bu banların genellikle bu kaynaktan olduğunu,oyundan kalıcı yasaklama olarak bizlere sundu.

Bildirme kısmı
Hile
Yasaklanan oyuncuların bir kısmı

İlerleyen günlerde sık sık banlamaların olduğunu söylemiştik.Bu banlamaların bir kısmı şu şekilde:

Bu bağlantılara tıklayarak banlanan oyuncuları görebilir,sizde şikayet ettiğiniz oyuncuları görebilirsiniz.Sizde bu durumdan sıkıldıysanız ekran üzerinden paylaşım yaparak Pubg Mobile Türkiye discord adresine gidebilir ve kanıtlı bir şekilde hileleri banlayabilirsiniz.

Pubg Mobile Türkiye Discord Adresi:https://discord.gg/UER2vB2

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı