GenelMobilPUBG

Pubg Mobile’a Gelecek Muhteşem 4 Güncelleme !

Geliştirici şirket şimdi, 0.15.0 olarak kodlanan bu güncellemeyle birlikte oyuna gelecek 4 önemli özelliğin duyurusunu yaptı.

Bildiğiniz üzere sezon 9’un gelmesiyle birlikte yeni ve büyük bir güncelleme’ninde bizlere geleceği duyurulmuştu.Henüz pek fazla bilgimiz olmasada resmi olarak Twitter’da yayınlanan bir kaç güncelleme detayı gözümüz’den kaçmadı.

Anlaşılan o ki PUBG Mobile‘ın yeni güncellemesi, oyuna şuanlık 4 yeni önemli özellik getirecek. Dilerseniz şimdi, PUBG Mobile’a gelecek yeni özelliklere bakalım.

Bildiğiniz üzere PUBG Mobile‘da “Zırhlı OAZ”ismi verdiğimiz ve patlama hasarı olarak diğer araçlara göre güçlü olan bu aracın yerine onun iki katı daha güçlü ve su altında gidebilen yeni bir araç eklenecek.Bu araç alan dışında kaldığınız süre zarfı boyunca sizin attığınız işaret fişeği sayesinde kullanılabilecek ve mermilere karşı daha dayanıklı ve daha sağlam olacağı söylendi.

Pubg Mobile

Bildiğiniz üzere PUBG’de tırmanma ve tutunma özelliği gelmişti ve rakiplere karşı daha etkili ve stratejik olarak daha fazla kullanabileceğimiz bir özellik haline gelmişti.PUBG Mobile severler ise bu turmanma ve tutunma özelliğini çok istiyordu ve bu özelliğin bir an önce oyuna eklenmesini dile getiriyordu.PUBG Mobile ise biz oyuncuların sesini duyarak yeni güncellemede tırmanma ve tutunma özelliğinin geleceğinden bahsetti.

Bir yeni özelliğimiz ise 0.15.0 güncellemesiyle bizimle birlikte olacak benzin bidonları‘nın patlatılma olayıydı.Benzin bidonlarını biz PUBG Mobile oynayanlar sadece araç yakıtı olarak kullanıyorduk.Yeni güncellemenin gelemsiyle artık bu bidonları rakiplerimize karşı kullanarak onları saf dışı edebilecek ya da arkadaşlarımıza şaka yapabileceğiz.

Oyunun en güzel ve en heyecanlı güncellemesi’nden biri ise yeni gelecek olan “DESERT EAGLE” silahıydı.Bu silah henüz Pubg Mobile’a gelmesede Pubg oyunu içerisinde gördüğümüz gibi 45ACP mermi özelliği ve 7 mermilik kapasitesiyle siz değerli oyunculara sunulacak.Ayrıca bu tabanca tek tek sıkacak olup (Uzatılmış şarjör ile 10 mermi kapasitesine sahip olacak).

Yeni güncellemenin kullanıcılara ne zaman sunulacağı şu an için net olarak bilinmiyor ancak yeni güncellemenin, ekim ayının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor. Güncellemenin yayınlanmasıyla birlikte geliştirici ekibin, başka hangi özellikleri sunacağını hep birlikte göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı