ESPORMobilPUBG

PUBG MOBİLE PMSC 2019 Dünya Kupası Başlıyor !

PMSC

Bu yıl Riyad Suudi Arabistan’da yapılacak olan PUBG Mobile 2019 Dünya Kupası 300.000$’lık büyük ödülle karşımızda !

PMSC :

16’sı Orta Doğu ve Kuzey Afrika, 16’sı ise dünyanın çeşitli yerlerinden gelen toplam 32 takımın kıyasıya mücadele edeceği  World Cup 2019 için geri sayım başladı.

12-14 Aralık tarihleri arasında başlayacak olan,300.000 dolarlık ödül havuzuyla ve PUBG Mobile Star Challenge 2019 özel kupasıyla bütün seçilen oyuncular bu ayrıcalıklar için mücadele edecek.Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) takımlarından 14 tanesi turnuvaya doğrudan davet ile katılırken diğer iki takım elemeler sonucunda belirlenecek.

pubg mobile

Bu turnuvada PUBG Mobile oyun içi girişlerde B grubunda katılacak olan takımlar için eleme usulü ile oy kullanılarak 16 takım belirledi.Bu takımlara oy verilmesi halinde ve ve belirli aralıklarda giriş ile oy verilmesi halinde oyun içi 2019 PMSC t-shirt ve 2019 PMSC paraşütü vereceğini söyledi.Bu 16 takım 12-14 Aralık tarihinde B grubu olarak sahneye adım atacak. Grup aşamaları tamamlandıktan sonra gruplarını ilk 8 içerisinde tamamlayan takımlar ise bir üst tura çıkmaya hak kazanacaklar.

pmsc 2019 b grubu

Bu turnuvada bizi özellikle Türk olarak temsil eden FUTBOLİST,NO RAGE takımlarını b grubunda görmekten gurur duyarız !

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı