GenelHaberler

Yeni Pubg Mobile Güncellemesi (Neler Geliyor?)

Merhaba Pubg Mobile Severler Pubg Mobile 0.15 güncellemesini yakın tarihte bizlere sunacağını duyurdu. Şu an beta sürümünde kullanılabilen ve oyuna eklenebilmesi muhtemel olan araç ve ekipmanları sizlere duyuracağız.

Pubg Mobile 0.15 Güncellemesine Neler Geliyor?

Bildiğiniz üzere Pubg Mobile hızla kendini geliştiren ve PC PUBG ile hayatımıza giren bir oyun oldu. PC PUBG’de olan yenilikler anbean PUBG Mobile’a gelmekle birlikte biz oyunculara da beta şeklinde sunuldu(düzenlendi) 0.15 güncellemesinde yeni bir silah olan MP5K silahının geleceğini bizlere duyurdu.Bu silahın oyunun tüm haritalarında olacağını ve 9mm mermi gücüyle çalışacağını bizlere duyurdu. Ayrıca UMP9 ve Vector gibi hafif makineli silahların mermi kapasitesi ve mermileri farklı kullanımda olacağı söylendi.UMP9’un 45 ACP, Vector’un ise 9mm ile çalışacağını bize duyurdu. Cephanelik kısmında ayrıca Desert Eagle olarak bildiğimiz tabancayı 45 ACP mermi kapasitesi olduğu söylendi. Yeni bir oyun modu olan Payload Modu artık bizlerle! Bu oyun modunda artık helikopter sürebilecek, yeni sadece o moda özel olarak kullanılan silahlar ile de tanışabileceksiniz.

PEKİ TRAİNİNG MODUNDA FARKLI ŞEYLER VAR MI ?

Bildiğiniz üzere beta sürümünde genel olarak ve oyuncuların kendisini geliştirmesi için kullanılan training modunda gözlemlediğimiz kadarıyla; Artık training modu TPP-3.şahıs ve FPP-1.şahıs olarak oynanacağı ve training modunda gelen yeni bütün silahların kullanacağı belirtildi.Ayrıca uzun zamandır beklenen hem karada, hem de suda gidebilen yeni zırhlı aracında kullanılabileceği görüldü. Oyun haritalarında artık bir yerlere atlarken düşme sıkıntısına son veren Pubg Mobile bunun için siz değerli oyunculara artık tırmanma özelliğini de getirdi.Bu özellik atlama esnasında atlama tuşuna basarak sizi düşmekten kurtarabilecek! Oyunda artık pusu kurmanız daha iyi olacak! Çünkü artık benzin bidonları patlatılabilir özellikte. Benzin bidonlarının patlatılmasıyla rakibinizin %75 canını götürebilirsiniz.

PEKİ BU GÜNCELLEME NE ZAMAN GELECEK ?

Güncellemenin net tarihi tam olarak belirtilmemekte.Fakat sezon bitimine yakın olarak güncellemeyi bize sunacakları gözler önünde diyebiliriz. Güncellemenin detayları şu anlık bu kadar arkadaşlar, ileriki tarihlerde yenilenmesiyle tekrardan sizinle olacağız.

Güncelleme ile ilgili bazı fotoğraflar:

MP5K SMG
pubg mobile
Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı