ESPORGenelMobilPUBG

Pubg Mobile ESL Avrupa Turnuvası Sonuçlandı !

Günlerdir siz oyuncuların sabırsızlıkla beklediği ESL Avrupa sonuçları belli oldu !

Birbirinden iyi,birbirinden harika 10 takım bu turnuvaya ev sahipliği yaptı.ESL Avrupa Finalleri İtalya(Milano)’da yapıldı ve Vodafone ortaklığında gerçekleştirilen turnuvayı bir çok kişide heyecanla izledi.

Turnuvaya ev sahipliği yapan takımlar başta Türkiye temsilcisi olan İstanbul Wild Cast ve Futbolist, Fear the Flame, Team Plague, Qlash, Entitiy Gaming, Unicorns of Love, Team Synerge, Cream Esports ve S2 Gaming oldu.Heyecanlı ve bir o kadar da agresif geçen turnuvada Türkiye temsilcimiz olan Futbolist takımı 1. olarak ESL Pubg Mobile Turnuvası’nın şampiyonluk ödülüne sahip oldu. Diğer Türkiye Temsilcimiz İstanbul Wild Cast ise adını 6. sıraya yazdırdı.

Futbolist takım kaptanı Güven”Anarsheet”Özdemir şu şekilde belirtti:

“İyi hazırlandık,bunun içi haftalardır aylardır hazırlanıyoruz elimizden geleni yaptık Türkiye’yi temsil ettik, başarı bence Türkiye’mizin onların destekleri sayesinde kazandık çok mutluyuz” diyerek sözlerini mutlulukla belirtti.

Turnuva final tablosu ve turnuvadan bazı fotoğraflar şu şekilde belirtildi:

ESL
Puan Tablosu
Futbolist takımı sırasıyla:
TRON,ZESSY,ANARSHEET,SOLKAY
Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı