GenelMobilPUBG

Pubg Mobile’dan Oyunculara Beta Müjdesi !

Discord ve sosyal medya aracılığıyla siz değerli oyunculara yeni gelecek olan 0.17.0 güncellemesini herkesten önce denemeniz için fırsat sunuyor. Ayrıca Beta sürümü için test oyuncuları arıyor.

Beta Tester Aranıyor!

Bazı Beta Test Soruları

0.17.0 güncellemesinin gelmesi epeydir bekleniyordu. Sezon 11’in gelmesi, yeni güncelleme ile gelecek eklentileri herkes merak ediyordu. PUBG Mobile oyuncularına bu fırsatı tanımak için açık Beta kayıtı oluşturmak istedi.

Bu açık beta kaydı içerisinde size oyun seviyenizi, en yüksek kademenizi, karakter numaranızı, ne kadar süre PUBG Mobile oynadığınızı, hangi saatler arasında oynadığınız gibi birçok soru soruluyor.

Soru 1
Soru 2
Soru 3
Soru 4
Soru 5
Soru 6

Kayıtların işlenmesi halinde sizden e-posta istenilerek yaptığınız anket sonucunda e-posta adresinize beta sürümü adresi gönderilecek. Beta sürümünü bu sayede herkesten önce görebilecek ve oyun açıklarını yetkililere bildirebileceksiniz.

PUBG Mobile 0.17.0 beta testi için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyunun yeni gelecek güncellemesi 0.17.0 ise yenilikleriyle dudak uçuklatıyor. Oyunun yeni gelecek güncellemesiyle;

  • Erangel 2.0 artık oyunda olacak.
  • Sezon 11 Royale Pass eklenecek.
  • Sezon 11 Kademe hediyeleri açıklandı.
  • DBS Shotgun’ın geleceği söyleniyor.

Erangel 2.0

Erangel 2.0 haritası

Erangel 2.0 haritasını daha önceden PUBG‘den biliyoruz. Genel olarak PUBG‘nin güncellemeleri diğer versiyonlarına yavaş olarak gelmekte. Bu sayede diğer oyuncularda gelecek güncellemeden haberdar olmakta.

Erangel 2.0 oyun mekaniğinin değiştiği, evlerin ve çeşitli binaların tamamen eklenip silindiği, yeni araç kombinasyonları ve şehir tasarımları ile yeni güncellemede bizimle olacak. PC PUBG versiyonunda olduğu gibi PUBG Mobile‘a da eklenecek.

Sezon 11

Sezon 11 diğer sezonlara nazaran daha etkili ve daha efsanevi olacağı söyleniyor. Sezon 11 ile birlikte çeşitli hediyeler alacak, sezon 11’in avantajlarından yararlanabileceksiniz.

Sezon 11 Royale Pass içeriğinden henüz bir bilgi alınmamakta fakat sezon 11 de hangi kademede ne verileceği açıklandı.

Sezon 11 Kıyafeti

Altın kademede size yeni gelecek olan Sezon 11 kıyafetini verecek. Bu kıyafet altın kademede 5 maç yaptığınız da verilecek.

Sezon 11 Kıyafeti

Sezon 11 Maskesi

Platin kademede size sezon 11 maskesini verecek. Bu maske platin kademede 5 maç yaptığınız da alınabilecek.

Sezon 11 maskesi

Sezon 11 MK14

Elmas kademede size sezon 11 MK14 kaplamasına sahip olacaksınız. Bu silah kaplaması elmas kademede 5 maç yaptığınız da alınabilecek.

Sezon 11 MK14

Sezon 11 Paraşütü

Taç kademede size sezon 11 paraşütünü verecek. Bu paraşüt taç kademede 5 maç yaptığınız da alınabilecek.

Sezon 11 Çerçevesi

Fatih kademede size sezon 11 çerçevesini verecek. Bu çerçeve fatih kademede 5 maç yaptığınız da alınabilecek.

Sezon 11 çerçevesi

DBS Shotgun

DBS Shotgun

Önceki PC PUBG güncellemesinde gelen DBS Shotgun bu seferde PUBG Mobile ekranlarında görünebilir. Bu silah air droptan çıkıyor ve alan hasarı olarak fazla etki yaratıyor. DBS Shotgun ve önceki yenilikler için haberimize göz atabilirsiniz.

Bu haberlerin ardından yeni gelecek güncelleme ve sezon 11 Royale Pass içerikleri paylaşımı sağlanırsa siz oyunculara buradan tekrardan sunulacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı