GenelHaberlerPUBG

#GösterKendini Pubg Mobile 4×4 Etkinliğine Girmeye Hazır mısın ?

Perdigital‘in Oyunseverler için dizayn ettiği oyun tırı 4 gün boyunca her gün farklı bir şehirde gerçekleştireceği PUBG Mobile etkinliklerine hepinizi bekliyoruz!

26-27-28-29 Ekim tarihlerinde Adana,AnkaraBursa, İzmir’de, Perdigital.com – ininal iş birliği, Eti Maximus ve HONOR sponsorluğunda, şehirlerin gözde alışveriş merkezlerine ait açık otoparklarda gerçekleşecek PUBG Mobile etkinliklerine tüm oyuncuları davet ettiğini duyurdu. Ayrıca “oyun bitmesin” Red Bull ve yepyeni kulaklıkları ile ASUS da bu etkinlikte beraber olacak.

Katılımın ücretsiz olduğu ve pek çok yayıncının yer alacağı etkinlikte; ödüllü turnuvalar, çekilişler, yarışmalar, oyunlar ve sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Boğaçhan Aydın ve Naz Frambuazın sunumuyla renklenecek etkinlikleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz 🙂

Tüm şehirlerde 10:30‘da başlayacak olan etkinlikler 19:00‘a kadar devam edecek.Etkinlikler süresince hangi şehirlerde hangi alışveriş merkezlerinde hangi yayıncıların sizler ile birlikte olacağını aşağıda bulabilirsiniz.

Pubg Mobile

26 Ekim Cumartesi: Adana / M1 Adana

M1 Adana’da bizimle sizler ile olacak yayıncılarımız: Egoist PatiKızıl PatiTugay Gök ve Zeon.

Adres: Yeni Mah. Öğretmenler Bul. 87071 Sk. No:5 Seyhan/Adana 📍Konum

27 Ekim Pazar: Ankara / ANKAmall

ANKAmall’da sizler ile olacak yayıncılarımız: BLoodRappeRDochEgoist PatiKızıl Pati ve Tugay Gök.

Adres: Konya Devlet Yolu Mevlana Blv. No:2 06330 Yenimahalle/Ankara 📍Konum

28 Ekim Pazartesi: Bursa / Korupark

Korupark’ta sizler ile olacak yayıncılarımız: Barış GErsin YekinMezarcıMiranda ve Zeon.

Adres: Emek Adnan Menderes, Korupark 9 Km, 16160 Osmangazi/Bursa 📍Konum

29 Ekim Salı: İzmir / Optimum

Optimum’da sizler ile olacak yayıncılarımız: Barış GErsin YekinMezarcı ve Miranda

Adres: Beyazevler, Akçay Cd. No:101 Gaziemir/İzmir 📍Konum‘lardan yararlanarak etkinlik alanına ulaşabilirsiniz.

Alana gelen tüm oyunseverlere 1 adet malzeme sandığı hediye edilecek ve bu etkinlikte; turnuva, çekiliş, oyun ve yarışmalar sonucunda UC’lerPUBG Mobile tişörtleri ve şapkaları100, 50, 25 TL dolu ininal kartlarHONOR marka akıllı bileklikler, Banabak’tan erkek ve kadın bakım setleri ve daha birçok sürpriz ödül sahiplerini bulacak.

Etkinlik boyunca; tır içerisinde ve önünde, Sanhok, Erangel ve Vikendi haritalarında solo, duo ve talebe istinaden squad turnuvaları düzenlenecek olup, TDM (team death match) modunda 1v1, 2v2 müsabakalar tertip edilecek. Ayrıca yayıncılar bazı turnuvalara dahil olacak. Turnuva kayıtları etkinlik alanında alınacaktır.

Şarj üniteleri, gün boyunca alana gelerek oyun oynayan kullanıcılara hizmet olarak sunulacak ve tır içerisindeki turnuvalara katılacak oyunseverler için, HONOR marka cep telefonlarını ve ASUS marka kulaklıkları siz oyunculara denemek için etkinlik alanına getirileceği duyuruldu.
Etkinlikte yaş sınırının olmadığını ve katılacak tüm oyunseverlerin bu etkinlikte mutlu döneceği söyledi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı