ESPORHaberlerPUBG

PUBG LITE İLK 4vs4 TURNUVASINI DUYURDU

Pubg Lite  geçtiğimiz günlerde büyük bir yama yayınladı eğer o haberimizi okumadıysanız aşağıdaki bıraktığım linkten haberimizi okuyabilir ve oyunda nelerin değiştiğinden haberdar olabilirsin.


Gelelim 4 vs 4 PUBG LITE turnuvasına.

Türkiye’de geçtiğimiz günlerde mükemmel turnuvaların olduğunu şahit olduk ama galiba PUBG LITE’ de ilk defa bir turnuva sesi duyar gibiyiz.

Resmi turnuva sitesinde duyurulan habere göre PUBG Corp. ve Dijital Sporlar işbirliği ile yapılan turnuvada tam tamına 18.800 TL’lik ödül havuzuna sahip olacak.


Böyle bir etkinlikte bulunan bu ödül havuzu çoğu oyuncu için harika bir ödül. Bu kadar büyük bir havuzun olması gelecekte E-spor dalının daha da popüler hale gelmesi ve çoğu genç yeteneği E-spor alanına yönetilmesi gerçekten çok iyi. WitaTV ailesi olarak böyle etkinliklerin takipcisi olacağız ve elimizden geldiği kadar sizlere aktaracağız.

pubg lite bir aksiyon görüntüsü.

Resmi siteden yapılan duyuruya göre 512 takımın kıran kırana mücadele etmesi bekleniyor.

27, 28 ve 29 Eylül’de gerçekleşecek olan turnuvada 3 takıma bölünerek eleme gerçekleşecek.

Her mücadelenin galip ilk 2 takımı büyük finali oynamaya hak kazanacak.

Şu anda 186 takımın kayıt yaptırdığını ve kayıtları hemen dolabileceğinden dolayı bence hemen hareket geçmekte fayda var çünkü ilk eleme aşamasında 192 takım olacağını resmi sitede duyurdular.

3 gün gerçekleşecek olan turnuvada 1.gün 64 2.gün 64 ve 3.gün 64 olmak üzere toplamda 192 takımın gerçekleştireceği bu 4vs4 lük mücaleyi turnuva hakemlerinin gözetimindeki takımlar ile gerçekleşeceğine dikkat edelim. Resmi sitede yayınlanan turnuva haberine göre 

‘’2. VE 3. HAFTA CUMA GÜNÜ ELEMELERİ AKŞAM 18:00’DEN SONRA OYNANACAK. TAKIMLARIN 17.30’DAN SONRA HAZIR OLMALARI GEREKMEKTEDİR.’’

ve

‘’Maçlar her eleme haftasında saat 11.00’de başlayacak. Takımlar ise bu heyecan için sabah saat 10:00’da hakemler gözetiminde hazır olacak. 2. ve 3. hafta Cuma günü elemeleri akşam 18:00’den sonra oynanacak.’’

diye belirtmek yaptı turnuva kayıt ve diğer bilgiler ile ilgili kaynakları yazımızın en altında bulabilirsiniz.

Ödül havuzunu aşağıda gibi belirtmek isteriz.

1. Takım 8000 TL

2. Takım 4000 TL

3. Takım 3000 TL

4. Takım 2000 TL

5. Takım 1000 TL

6. Takım 800 TL

7 – 16 Arası takımlar – PUBG Özel Ödüllerinin 

Turnuva resmi sitesi linki burada

Turnuva PUBG LITE erişilebilir olan sitesi :

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehmet Çavuşoğlu

Teknoloji ve oyunları seven, yakından takip eden biri. Daha öncesinde Donanım Arşivin de yazmış olup şuanda Wita Tv ailesinde bulunan yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı