GenelHaberlerPUBG

PUBG’ye Klan Sistemi mi Geliyor ?

Oyun dünyasında yeni bir akım başlatan, çıkışından bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanan PUBG için bir yenilik daha geliyor. Veri madencileri tarafından oyun dosyaları arasında bulunan, oyuna eklenmesi düşünülen yenilik ise klan sistemi. Daha önce de PUBG ile ilgili verdiği isabetli bilgiler ile tanınan PlayerIGN Twitter hesabı üzerinden oyuna dair yeni iddialar ortaya attı.

Klan Sistemine Neler Geliyor ?

  • 5000 BP maliyeti
  • 20 kapasiteli klanlar
  • Yeni dereceli sistem
  • Yeni logolar
  • 30 karakter gibi özellikler eklenebilecek özellikler arasında.
İşte gelen güncelleme
geliyor
Geliyor

PEKİ NEDİR BU KLAN SİSTEMİ ?

Klan sistemi birçok oyunda bulunan ve bir topluluğa özgü kullanılan topluluk sistem biçimidir.Klanların oluşması ile birlikte,yeni dostlar,arkadaşlıklar,güçlü bir ordu veya güçlü bir topluluk oluşturulabilir.Klanların oluşması ile klan savaşları,klan oyunları veya klan etkinlikleri gibi birçok detayada ileriki zamanda ulaşabiliyoruz.

Bu iddialara göre oyunun dosyaları arasında klan sistemine işaret eden dosyalar var ve bu dosyalar doğruluk taşıyacak biçimde gösterilmekte.Klan sistemi geleceği zaman kendi klanınızı oluşturabilmeniz için 5000 Battle Point‘e sahip olmanız gerekiyor.Ayrıca bir klanın maksimum kaç kişiden oluşabileceği de var. Bir klanda en fazla 20 oyuncu aynı anda bulunabilecek ve bu sayede çoklu iletişim sağlanabilecek.Bu sistemin oyuna ne zaman ekleneceği henüz belli değil fakat oyuncular için merak ve ilgi odağı olacağı belli.İleriki zamanda gelmesi bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı