ESPORGenelHaberlerİncelemelerLOL

League of Legends’de Yeni Client Eski Mücadele

Yeni Client Yakında Tüm League of Legends Oyuncuların Beğenisine Sunulacak

League of Legends çıktığından bugüne dek moba oyuncuların ve diğer PC oyuncularının beğenisi almış bulunmakta bununla beraber takım arkadaşlarınız ile oynamanız ve birbirinden farklı karakterlerin olması farklı oyun tarzı ve haritalar ile eğlence dolu anlar yaşatması LoL oyuncuları için harika bir ortam.

League of Legends köklü bir değişikliğe gidiyor !

Evet League of Legends gerçekten bir konuda köklü bir değişime gidiyor bunlardan bazıları eski karakterlerin tekrar düzenlenerek yayınlanması ve şu anda popüler gündemde olan ise istemcinin güncellenmesi. 

Evet istemci güncelleniyor, çoğu kişi istemcinin sorunlarından yakınıyordu ve sürekli olarak çökme habercileri geliyordu (Bugsplat vs) bunları çözmek ve kendini yenilemek adına League of Legends istemcinin güncellenmesine gitti.

League of Legends
tarihi eser bir client, tarihi kenarda duruyor

Yeni istemci de bizleri neler bekliyor :

İlk olarak istemcinin kullandığı indirme aracı ve sürümü Windows Xp ve Vista destekliliğini sürdürüyordu ama artık bu zorunluluğu kalktığı için yeni client windows 7 ve üzeri için güncelleneceği bunun en iyi avantajı Windows 10 sürümlerinde LoL’ün daha stabil çalışabilecek olması.

İstemcinin her zamanki halini daha sadece ve basit bir hal alacak.

lol client yeni

İstemciyi her açtığınızda artık sürekli olarak giriş yapmanıza gerek kalmayacak artık istemciyi açtığınızda otomatik giriş yapabilecek 

lol daha yeni client

Client Windows 10 ile uyumlu olması artık bazı protokollerin izinli gelmesini sağlıyor bunun en iyi avantajı yamaların daha hızlı inmesi olacak.

League of legends

Sonuç :

Bence değişen dünyada istemcinin değişmesi gerekliydi çünkü Windows 10 gerekli gereksiz bir sürü güvenlik önemli bulunmakta ve bundan kaynaklı olarak bir sürü problem çıkıyordu.

Oyuna başlarken oyunun çökmesi (crash), oyunun ortasında anlık hataların almanız ve oyun zevkiniz minimuma inmesi sebebiyet vermesi  vs. gibi.  

Yeni istemci şu anda deneme aşamasında ve kademeli olarak bazı oyuncuları gelmiş bulunmakta yama dosyalarını yayınlayan bir kesim bulunmakta ama hem güvenlik hemde oyunun sağlığından dolayı dikkat etmelisiniz zira hesaplarınız bir başkasının eline geçebilir ve League of Legends sağlıklı çalışmayabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehmet Çavuşoğlu

Teknoloji ve oyunları seven, yakından takip eden biri. Daha öncesinde Donanım Arşivin de yazmış olup şuanda Wita Tv ailesinde bulunan yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı