GenelHaberlerLOLPC

League Of Legends Dünya Şampiyonası’nda Neler Oluyor ?

League Of Legends Dünya Şampiyonası grup elemeleri ile devam ediyor.

Bildiğiniz üzere League Of Legends Dünya Şampiyonası başladı.Birbirinden fazla takımın katıldığı dünya turnuvasında 4 ana grup oynamakta bu grupların birbirinden iyi olması ile birlikte bir çok başarıyıda beraberinde getirdiğini söyleyebiliriz.

Dünya finallerinde ön eleme grupları’nda 1ç olmuş olan takımlar:

A grubu’nda Clutch Gaming,B grubu’nda Splyce,C grubu’nda Hong Kong Attitude,D grubu’nda ise DAMWON Gaming grubu birincilikle bitirdi.

League of Legends

Ön eleme finallerinde ise Clutch Gaming Royal Youth‘u 3-0 mağlup ederek,DAMWON Gaming Lowkey Esports‘u 3-1 ve son olarak Honk Kong Attitude ise Isurus Gaming‘i 3-1 yenerek gruplara girmeye hak kazandılar.

Grupların açıklanmasıyla birlikte grup aşamasında 4 ana grupta GRIFFIN,G2 Esports,FunPlus Phoenix,Splyce,SK Telecom T1,Royal Never Give Up,DAMWON Gaming ve son olarak Team Liquid elemelere girmeye hak kazandı.

Grup elemelerinin bitmesiyle elemelere az bir zaman kala takımların hangi sıraya ve nereye gideceğini henüz bilmiyoruz.İleriki zamanda elemelerin açıklanmasıyla tekrardan szi değerli oyunculara konu hakkında bilgi vereceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı