GenelHaberlerPC

Kylo Ren Fortnite’a mı Geliyor ?

Fortnite‘ın devam etmekte olan Star Wars etkinliği ile oyunculara güzel bir etkinlik deneyimi yaşatırken Kylo Ren karakterinin “oyuna gelebilir” gibi söylemlerin artması heyecan yarattı.

Kylo Ren

Kylo Ren Karakterinin Gelmesi Nereden Esinlendi ?

Fortnite’ın kolay kolay unutulmayacak etkinliklerinden biri olan ve Star Wars:Sky Walkerin Yükselişi filminin çıkışına özel gerçekleştirilen etkinlik oyun içinde hala tüm hızıyla devam edityor. Etkinlikte sadece fortnite özel bir kesitin geldiğini ve bunu sadece Fortnite oyuncularına özel olarak göstermesinin ardından, filmden karakterler ve nesneleri görme şansı yakalamış olmamız da yapılan bir sızıntı ile biz hayranları daha da arttırdı.

PlayStation Store üzerinde paylaşılan bir sızıntıyı fark eden bir Reddit kullanıcısı sayesinde Star Wars’ın ünlü karakterlerinden Kylo Ren‘in oyuna eklenebileceği ihtimali konuşulmaya başlandı. Bazı veri madencileri de bu iddiaları destekleyerek popüler karakterin oyuna ekleneceği iddialarını doğruladılar. İleriki zamanda gelip gelmeyeceği merakımız içerisinde.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı