CSGOESPOR

Beşiktaş, Kadın CS:GO Takımı ile Yollarını Ayırdı

Yollar Ayrıldı!

Beşiktaş kadın CS:GO takımı oyuncusu Julia “juliano“ Kiran, twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile takım arkadaşları ile birlikte yola devam ettiğini fakat Beşiktaş ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Beşiktaş, kadın CS:GO takımı ile yolları ayırdı!
Julia “juliano“ Kiran

Takım,Beşiktaş ile olan sözleşmelerini uzatmama kararı aldı ve organizasyon ile yola devam etmeme kararı aldı. 2018 yılının ikinci çeyreğinde Beşiktaş ile yolları kesişen bu isimler, artık Türk organizasyonun bünyesinde bulunmayacağını  söyledi.

Bu tweet ile birlikte kadrolarına eski Copenhagen Flames kadın CS:GO takımı oyuncusu Michaela “mimi“ Lintrup’un da kadroya dahil olduğunu duyurdu. Mimi, juliano ve zAAz daha önce de Team Secret bünyesi altında beraber mücadele etmişlerdi. Üçlü, yeniden bir araya geldi.

Beşiktaş formasıyla katıldığı turnuvalarda her zaman favori takımlar arasında bulunan kadro, DreamHack Showdown Valencia 2019’u kazanıp, DreamHack Open Rotterdam 2019’da erkek CS:GO takımlarıyla mücadele etmişti. Cophenhagen Flames 2019 ve Intel Challenge Katowice 2019 turnuvalarını üçüncü bitirmeyi başaran takım, son olarak NEST Pro Series 2019 Female’i ikinci olarak tamamlamıştı.

Beşiktaş CS:GO Kadın Takımı ile Yollarını Ayıran Kadro:

  • Zainab “zAAz“ Turkie
  •  Julia “juliano“ Kiran
  •  Michaela “mimi“ Lintrup
  •  Petra “Petra“ Stoker
  •  Anastasia “kr4sylya“ Khlobystina
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı