GenelHaberler

HyperX’in Yeni 2020 Ürünleri

HyperX, CES ve Record Market Momentum'da yeni PC ve konsol oyun serisi ile 2020'ye damgasını vuruyor.

HyperX, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için olmak üzere iki adet RAM, RGB oyuncu klavyesi, kablosuz oyuncu kulaklığı, RGB oyuncu faresi ve RGB mousepad gibi yeni ürünlerini oyuncularla buluşturacak.

HyperX

HyperX, 2019 yılı içerisinde 10 milyondan fazla oyuncu kulaklığı,  bir milyon oyuncu klavyesi, 65 milyon bellek modülü pazara sunmuş olup, NPD’nin açıkladığı  son verilere göre de, 2019 yılı oyuncu kulaklığı pazarında büyük bir pay almayı başardı. HyperX 2014’te ilk oyuncu kulaklığı olan Cloud’u geliştirdiğinden bu yana, 30 farklı kulaklık modeli üreterek, PC ve konsol oyuncu kulaklıkları markaları arasında kendini lider pozisyona getirdi. Ayrıca günlük kullanım için tasarlanmış Cloud MIX kulaklıkları ile ve “We’re all Gamers” mottosuyla yola çıkan ürün elçilerinin dışında, Grammy ödüllü Post Malone, Pittsburgh Steelers oyuncusu JuJu Smith-Schuster ve Boston Celtics’in 4 numarası Gordon Hayward gibi ünlü isimlerle de çalıştı.

HyperX Cloud Flight S

HyperX Cloud Flight S ile ilgili görsel sonucu

Cloud Flight S, 30 saate kadar pil ömrü sunan ve bağımsız Qi sertifikalı, kablosuz şarj özelliğine sahip kablosuz bir kulaklık modeli oluyor. Masaya rahatça konabilmesi için 90 derece dönen kulak kapakları, Cloud Flight S‘e özel olarak ayarlanmış olup, HyperX sanal 7.1 Surround ses ve  2,4 GHz hızında yayın yapan 50mm sürücülerle etkileyici bir oyun içi ses deneyimi sunuyor.

HyperX Pulsefire Raid

HyperX Pulsefire Raid RGB Oyuncu Faresi ile ilgili görsel sonucu

Pulsefire Raid RGB, tuş atama veya çeşitli komutları gerçekleştirmek için ek tuşlara ihtiyaç duyan oyuncular için tasarlanmış ergonomik bir fare. Pulsefire Raid, donanım hızlandırması olmadan hassas, akıcı ve duyarlı bir izleme için tasarlanmış olup, farede  11 adet programlanabilir tuş, 16.000 DPI’a kadar hız ve kesin doğruluk sağlayan Pixart 3389 sensörü bulunuyor

HyperX Fury Ultra RGB Mousepad

HyperX Fury Ultra RGB Mouse Pad ile ilgili görsel sonucu

FURY Ultra mousepad,HyperX NGENUITY yazılımı ile özelleştirilebilen ışık çubuğuna ve 360 derecelik parlak RGB ışık çerçevesine sahip. Oyun yüzeyi, performans, hız ve stabilite sağlayan kaymaz, kauçuk tabanlı mikro dokulu olup sert bir yüzeyle kaplı.

HyperX Alloy Origins

HyperX Alloy Origins Oyun Klavyesi ile ilgili görsel sonucu

HyperX’in Alloy Origins oyun klavyesi, Cherry Reds’den 2 mm daha kısa olan HyperX’in kırmızı ve doğrusal anahtarlarıyla zaten kullanımda. Bununla birlikte, Şubat ayından itibaren Alloy Origins klavyesi HyperX’in Aqua anahtarlarıyla birlikte satışa sunulacak. HyperX Aqua, Cherry Browns’a benzer bir dokunsal anahtar, ancak HyperX Reds gibi Cherry anahtarlarından 2 mm daha kısa şekilde geliyor

Yeni HyperX FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB

FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB modülleri, Intel ve AMD‘nin en son çıkan platformları ile uyumlu, uygun fiyatlı, yüksek performansa sahip yükseltmeler olarak tanıtılıyor.

HyperX Impact DDR4 SODIMM Bellekler ve Kapasite Seçenekleri

HyperX’in yeni Impact DDR4 SODIMM’leri de tak ve kullan özelliğiyle birlikte geliyor. Tekli modüller 4 GB8 GB ve 16 GB olarak gelirken kit RAM’ler 64 GB‘a kadar çıkıyor. 2133 MHz ile 3200 MHz arasındaki farklı ürünler içinden seçiminizi yapabilirsiniz.

HyperX ChargePlay Clutch

Son olarak HyperX, Nintendo Switch ve mobil cihazlar için bir şarj kutusu ve stand olan ChargePlay Clutch’ı duyurdu. Nintendo Switch, şarj olmaya devam ederken yerleşik kickstand tarafından destekli şekilde durabiliyor. Ürünün mobil cihazlar için olan sürümü bu yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulacak. Mobil sürümün 3000 mAh batarya ve Qi kablosuz şarj desteği bulunacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı