FortniteGenelMobilOyun İnceleme

Fortnite Android Telefonlara Geliyor

play store

PUBG ile beraber dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Fortnite, uzun bir bekleyişin ardından Google Play Store’da yerini alacağını duyurdu.

Fortnite Mobil Play Store’da:

Fortnite bilindiği üzere Google Play Store‘da bulunmuyor bunun en büyük nedenlerinden biri Google Play Store’un yüzde otuz komisyon istemesinden kaynaklanmakta. Normal olarak Fortnite oynamak için Fortnite’ın resmi sitesinden bir uygulama ile yüklenebiliyor.


fortnite play store
Fortnite Mobile

Ancak bu yönteme artık gerek kalmayacak. Çünkü son zamanlarda Fortnite çok fazla oyuncu kaybetmesi, Epic Games’in dikkatini çekmiş gibi görünüyor. PC üzerinden kaybettiği oyuncuları Android üzerinden az olsa toparlayabilmek için Epic Games ve Google arasındaki görüşmeler başladı. Epic Games’in görüşmelere oldukça olumlu baktığı ortada.

Epic Games yaşanan son gelişmelere göre Google’ı sıkıştıracak gibi görünüyor. Google ise bu anlaşmanın diğer geliştiricilerin hoşuna gitmeyeceğini biliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Baver Barış

On altı yaşında Lise ikinci sınıf öğrencisi. PC oyunlarına düşkün en sevdiği oyunlar PlayerUnknown'sBattleGrounds ve CallOfDuty. Ayrıca YouTube'da kişisel kanalı ile uğraşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı