GenelHaberlerPUBG

PUBG’YE YENİ KARAKİN HARİTASI GELDİ !

PUBG Corporation, Sezon 6 ve Survivor Pass: Shakedown’un aktif hale geldiğini, oyunun Sezon 6 Karakin haritasıyla PC sunucularında başladığını duyurdu.

Yeni güncelleme oyunun başlangıcından itibaren oyuncuları mücadele dolu karşılamalara taşıyacak olan 2×2 boyutundaki haritayı içeriyor. Karakin haritası ayrıca binalardaki giriş noktalarını, yapışkan bombaları, mermilerin delip geçebileceği duvarları ve güvenli sanılan binaları harabe haline getiren Siyah Alan’ı da oyuncularla buluşturuyor.

PUBG 6.1 Güncellemesi

Güncelleme 6.1 PC sunucularında başladı ve konsol sunucularında ise 30 Ocak tarihinde aktif hale gelecek.

HARİTA İÇERİKLERİ:

PUBG’nin 5. sezonu son buldu ve yeni sezon bugün itibarıyla (22 Ocak) başladı. Bununla birlikte yeni güncelleme yayınlandı ve 7.9 GB boyutunda bir güncelleme ile siz oyunculara sunulacak.

Yeni güncellemeye göz attığımızda önemli değişiklikler yapıldığını görüyoruz. Göz attığımızda yeni harita, bu haritaya özel siyah alan ve yapışkan bomba, yeni araç, Survivor Pass, ünvan sistemi ve çeşitli iyileştirmeler yapılmış. Ayrıca Vikendi geçici olarak kaldırılarak yerini Karakin’e bırakıyor.

Güncelleme konsollara 30 Ocak tarihinde gelecek. Oyunda neler değiştiğine ayrıntılı olarak göz atacak olursak;

YENİ HARİTA KARAKİN:

KARAKİN
Krakin Harita

Karakin, oyuna her zamankinden daha fazla yoğunluk getiren 2 × 2 bir harita. Kuzey Afrika kıyılarında bir ada olduğu söyleniyor ve küçük ama hızlı ve tehlikeli. Bu harita Miramar’dan daha küçük ve Erangel’in kabaca yarısı kadar. Bu nedenle, Karakin için oyuncu sayısı, PUBG oyuncularının alışkın olduğu 100 oyuncu yerine adece 64 oyuncu girebilecek.

SİYAH ALAN:

Siyah Alan

Siyah alan, oyuncuları bir binanın güvenliğinden çıkarmak için tasarlandı. Siren sesini duyduğunuz an mini haritayı kontrol edin ve mor alan içinde olmamaya dikkat edin. Mor alanda olduğunuz anda üzerinize bomba düşerek oyundan elenebilirsi’niz.

YAPIŞKAN BOMBA:

Yapışkan Bomba

Bu yenilikle beraber duvarlar ve yerler patlama özelliğine sahip olacak bu sayede oyuncular belirli bölgeleri patlatarak oyuncuları daha rahat ve etkili bir şekilde öldürebilecek. Oyunculardan çok binalarda kullanılan yapışkan bomba, oyuncuların gözde eşyası olacak gibi.

Yapışkan Bomba’nın Patlattığı Kısım

Bu sayede oyuncular istediği yerden oyuncuları arkalayabilecek ve yapışkan bombanın fazla bulunması ile daha fazla strateji elde edebilecek.

MOTORLU PLANÖR:

Motorlu Planör

Motorlu planör, Erangel ve Miramar haritalarında yer alacak. Motorlu planör haritanın belirli bölgelerinde olacak. Planör 2 kişilik bir yere sahip olması ile birlikte ikinci kısımda ateş edilebilecek.

SHAKEDOWN:

Survivor Pass SHAKEDOWN

Shakedown ile yine önceden olduğu gibi birçok görev ve oyun öğesi geliyor.

HAYATTA KALMA UNVAN SİSTEMİ:

Sezon 6 Paraşütü
Sezon 6 Kıyafeti

Sezon Hayatta Kalma Unvanı Sistemi ödülleri, 6. Sezonun başında verilecek. Sezon Puanı (SP) sıfırlanıyor ve 5. sezondaki performansınız 6. sezondaki başlangıç SP’nize etki ediyor. Bu olay ise her sezon yenilenecek olan sezon puanını akıllara getiriyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı