Film İncelemeGenelHaberler

Matrix 4 ve John Wick 4’ün Vizyon Tarihleri Aynı Gün!

2021 yılı sürprizlerle dolu olacağa benziyor. Warner Bros. başrollerinde Keanu Reeves’in oynadığı Matrix 4 ve John Wick 4 filmlerinin aynı gün, yani 21 Mayıs 2021 tarihinde vizyona gireceğini açıkladı.

Warner Bros. dün akşam itibarıyla heyecanla beklenen yapımları Matrix 4, Flash ve Mortal Kombat’ın vizyon tarihlerini duyurdu. İki filmin gişede nasıl bir performans göstereceği veya kimin bu mücadeleden galip ayrılacağı merak konusu.

matrix

Matrix efsanesinin yıldızları Reeves ve Carrie-Anne Moss, serinin dördüncü halkasında sırasıyla Neo ve Trinity rollerine geri dönecekler. Aquaman’in yıldızlarından Yahya Abdul-Mateen II ve efsane dizi How I Met Your Mother ile gönüllerde taht kuran Neil Patrick Harris ve Netflix’in sevilen dizisi Minhunter’dan tanıdığımız Jonathan Groff, Matrix 4’ün oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlerden.

Neil Patrick Harris’de Matrix 4 Kadrosunda Yer Alacak

neil patrick harris ile ilgili görsel sonucu
https://filmhafizasi.com/neil-patrick-harris-matri-4un-kadrosunda/

Jonathan Groff’da Matrix 4 Kadrosunda Yer Alacak

Jonathan Groff Mindhunter
https://playtusu.com/haber/2019/12/matrix-4un-oyuncu-kadrosunda-yeni-bir-isim-daha-jonathan-groff/

Matrix 4, John Wick 4 ile Aynı Gün Vizyona Girecek

matrix 4 ve john wick 4 ile ilgili görsel sonucu

İki filmin gişede nasıl bir performans göstereceğini veya kimin bu mücadeleden galip ayrılacağını söylemek için henüz çok erken; ancak kesin olan bir şey var ki; o da, bu rekabetten Reeves’in kazançlı çıkacağını.

The Matrix 4’ün senaristliğini ve yönetmenliğini, serinin yaratıcılarından Lana Wachowski üstlenecek. Heyecanla beklenen filmin konusu hakkında henüz net bilgilere sahip değiliz; ancak Matrix 4’ün Neo’nun gençliğine odaklanacağı söyleniyor. Umarız uzun zamanın ardından böyle bir işe girişmeleri onların aleyhine olmaz ve bizde sinemadan mutlu ayrılırız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı