ESPORMobilPUBG

GLL Üniversiteler Arası Pubg Mobile Turnuvasını Duyurdu !

GLL‘in daha önce üniversiteler arası PUBG turnuvası yaptığını biliyoruz. Şimdiki ayağında ise PUBG Mobile‘a turnuva düzenlemeyi planlıyor.

Uzun zamandır beklenen ve oyuncuların istediği GLL turnuvasının verilerine göre Türkiye’de ki bütün üniversitelerde geçerli olan turnuva 7 Şubatta kayıtlarını açacak.

GLL Pubg Mobile Turnuvası Ne zaman Başlayacak ?

GLL turnuvası 64 grup’tan oluşacak olup, eleme usulü ile gerçekleşecek. Elemelerin ilk tarihi 4-20 Mart arası olacak ve 32 takıma düşürülecek. 2-5 Nisan arası 10 grup, 9-12 Nisan arasında ise grup aşaması 8 grup‘tan oluşacak ve 18-19 Nisan arası finallerde mücadele edecek.

En iyi 16 takımın mücadele edeceği finallerde birinci olacak takımın PMCO 2020 Bahar Mevsimi aşamasına hak kazanacağı’da gözümüzden kaçmadı. 50.000 TL‘lik ödül havuzu bulunan turnuvada ilk maç 4 Mart‘ta oynanacak.

GLL Pubg Mobile Turnuvası Hakkında Bİlgi
GLL Pubg Mobile Maç Bilgisi

Turnuvada en iyi 4 maç seçilecek ve oyun modu 1.şahıs açısı (FPP) olacak. 4 Mart saat 19:00‘da oynanacak ilk maç oyuncuları heyecana sokacak gibi !

Turnuvaya başvurmak için burayı tıklayınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı