ESPORGenelHaberlerLOL

Beko, LEC ile tekrar birlikte !

Geçen sene LEC‘ye sponsor olan Beko bu sene de tekrar Avrupa League of Legends Ligine sponsor oldu. Ayrıca sponsorlar  TchiboWarner Music ve Logitech de yeniden sponsorlar arasında gözükmekte.

Avrupanın bir çok liginden yüksek derecede olan LEC bu sezonda gümbür gümbür geliyor! Her geçen yıl farklı bir çok sponsora sahip olan ve ekonomi bakımından LPL ve LCK’yi yakalamış olan LEC eski sponsorlarını bünyesinde tutmaya devam etti.

LEC ile ilgili görsel
LEC

Geçen sene LEC’in sponsoru olan ve kendi alanlarında isimlerinden çokça bahsettiren Beko, Tchibo, Warner Music ve Logitech tekrar LEC’te. Koç Holding bünyesinde yer alan şirket, bu sezon da “Eat Like a Pro” programını geliştirerek “Live Like a Pro” adında yeni bir formata dönüştürecek.

LEC 2020 SPONSORLARI;

Dünyaca ünlü markalardan biri olan Logitech ise oyuncular için özelleştirilmiş ürünlerinin bulunduğu Logitech G markasıyla oyun ekipmanı tedarik etmek üzere lige sponsor oldu. Warner Bros. Records, Parlophone Records ve Atlantic Records gibi şirketleri bünyesinde bulunduran Warner Music, bu ligte müzik listelerini yönetecek grup olacak. Beko ise içerik üreticisi olarak desteklerini bu ligte gösterecek.

LEC takımlarının geçen sezon Worlds 2019’da yakaladıkları başarının sponsorları ligde tutmuş olma olasılığı yüksek. Geçtiğimiz sezon LEC takımlarının üçü de Worlds’te ön eleme aşamasını geçmişti ve ana etkinliğe katılma hakkını elde etmişlerdi. Bu sezonda yüksek başarılar ve muhteşem oyunculuklar görecek miyiz?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı