CSGOESPOR

HLTV TOP 10 LİSTESİ AÇIKLANDI

2019 Counter Strike:Global Offensive oyunun HLTV üzerinden yapılan değerlendirmelere göre en iyi 10 oyuncusu açıklandı. Geçen senelere göre listede büyük değişiklikler var.Gelin hep beraber göz atalım.

İlk 10 Sıralaması;

10.sırada Robin “ropz”Kool

hltv ropz ile ilgili görsel sonucu 10

Ropz şuan aktif olarak Mousesport kadrosunda yer alıyor ve takımında büyük işlere imza atıyor.

“Ropz”

9.sırada Russel Van”twıstzz”Dulken

hltv twistzz ile ilgili görsel sonucu

Twistzz şuan aktif olarak Team Liquid kadrosunda yer almaktadır.Kendisini 2019 senesi içerisinde aktif olarak güzel işlere imza atarken izleme fırsatımız oldu.

8.sırada Vincent “brehze” Cayonte

2019 yılında Brehze’nin büyük maçlardaki performansları, dünyanın en iyilerinden biri olma statüsünü güçlendirdi. New York’taki Astralis’e ve Belek’te fnatic’e karşı oynadığı her iki finalde de en iyi performans sergiledi.

7.sırada Keith “naf” Markovic

6.sırada Denis “electronic” Sharipov

5.sırada Emil “magisk” Reıf

İlk 5 listesine girmeye başladığımızda ise Astralis oyuncuları yava yavaş belirmeye başlıyorlar.2018 ve 2019’da harikalar yaratan takım ve oyuncular kendilerini istatisliklerle de ortaya koyuyorlar. Astralis ise takım olarak en iyi dünya takımları arasında birinciliğini koruyor.

4.sırada Jonathan “elige” Jablonowski

Team Liquid’in gözdelerinden biri olan oyuncu listede yerini alıyor. Takım olarak 2019 senesi içerisinde BLAST Pro Los Angeles’da birincilikleri bulunuyor.

3.sırada Nicolai “device” Reedtz

Dünyanın en iyi cs:go oyuncuları sıralamasında ilk 3 numaraya geldiğimizde ise bizleri yine bir Astralis oyuncusu karşılıyor.Kendisi aynı zamanda benim favori oyuncum 2019 senesi içerisinde takımıyla birlikte güzel işler başardılar.Astralis’in 2019 yılın içerisinde şampiyonlukları;

2.sırada Aleksandr “simple” Kostyliev

simple

2018 yılının en iyi oyuncusu seçilen simple,2019 yılında ise takım başarısızlıklarından etkilenmiş olsa gerek 1 sıra gerilemiş durumda.Tabi ki kimilerinin gözlerinde hala 1. olabilir.

2019 Yılı En İyi CS:GO Oyuncusu

1.sırada ise Mathieu “ZywOo” Herbaut yerini alıyor.

2019 senesi içerisinden kendisinden ve başarılarından sıkça söz ettiren zywOo 2019 yılının en iyi cs:go oyuncusu seçilmeyi sizce de hak etmedi mi?

Acısıyla,tatlısıyla,başarısıyla,başarısızlığıyla,sevinciyle,üzüntüsüyle koca bir yılı geride bıraktık. Şimdiden oyuncuların 2020 performanslarını merakla bekliyoruz.

Kaynak
HLTV
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı