ESPORGenelHaberlerİncelemelerKonsolPC

Halo: Reach Artık Steam’de

Uzun zamandır PC’ye gelmesi beklenen oyun Halo: Reach, dün itibarıyla Steam ve Windows Store’da satışa çıkarıldı. Microsoft, ünlü oyunu Halo’nun bu yılın başında PC için yayınlanacağını duyurmuştu. PC için yayınlanan ilk Halo oyunu olan Halo: Reach, dün itibarıyla Steam ve Windows Store üzerinden erişime açıldı. Oyuna ilgiyse hayli çok oldu.

https://store.steampowered.com/app/1064220/Halo_Reach/

Halo Reach:

Halo: Reach, Steam ve Windows Store’da 18.5 TL’ye satın alınabiliyor. Halo: Reach‘in yayınlanmasının ardından Halo: Master Chief Collection, 3 Aralık günü Steam’de en fazla satan oyun oldu. Halo: Master Chief Collection, 3 Aralık’ta, 139.089 satış rakamı ile en iyi yükseliş gösteren oyun oldu. Halo: Master Chief Collection’ı toplamda yalnızca PUBG, Dota 2 ve Counter-Strike: GO geçebildi. 

HALO:REACH

Halo Reach’ın PC versiyonunda 11 farklı bölüm, tek kişilik, multiplayer ve Firefight modları ile oynanabiliyor. Oyuna, The Forge ve Theatre modları ise 2020 yılında eklenecek.  Halo: Reach, Xbox One’daki The Master Chief Collection’a da eklendi. Çok oyunculu modu ücretsiz ile Firefight modu 10 dolar fiyatla Xbox One için satılıyor. Xbox Game Pass aboneleri, Xbox One ve PC’de oyuna dair her şeye ücretsiz olarak ulaşabiliyorlar.

Halo Reach‘ı PC’de oynamak için gereken minimum ve maksimum sistem gereksinimleri Steam aşağıdaki gibi yayınladı :

düşük seviyeli bilgisayarda işlemci olarak Intel i7-8750H veya AMD Ryzen 7 2700U olması, bu işlemcilerle birlikte grafik işlemcisi olarak Intel UHD Graphics 630 veya Radeon Vega 10 Mobile’ın olması gerekiyor. En düşük konfigürasyonunun sahip olması gereken RAM miktarı ise 8GB.

Halo: Reach’ı 1080p çözünürlükte oynayabilmek için AMD FX-4100 veya Intel i7-8700 işlemci, AMD Radeon R7 360 veya NVIDIA GTX 560 ti grafik birimi ve 8GB RAM’e sahip olmanız gerekiyor.  PC’de erişilebilir durumda olan Halo Reach için gerekli diğer PC gereksinimleri aşağıdaki tabloda açıklanmış durumda

Halo: Reach PC gereksinimleri
Steam ve Bilgisayar için belirtilen Sistem Gereksinimleri

Halo Reach oyunun Pc gameplayı için videoyu izleyebilirsiniz.

Steam

Oyunu Steam üzerinden satın almak için ; https://store.steampowered.com/app/1064220/Halo_Reach/

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı