GenelHaberlerKonsolPC

Haftanın Yeni Oyunları!

Oyun piyasası açısından oldukça heyecanlı bir haftaya girmişken bu hafta çıkacak oyunlarla ilgili bir araştırma yapmak istedim. Haftanın yeni oyunları karşınızda!

Önümüzdeki 3 günde tam 7 oyun piyasaya çıkacak. Hadi oyunlara bir göz atalım.

GEARS 5 – 11 EYLÜL

Gears 5, Locust’un kökenlerini çözerken kendi ailesinin geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenecek olan Kait Diaz’a odaklanıyor. Gears 5 standart kampanya ve çok oyunculu seçenekler sunuyor, ancak bu sefer diğer modlarda bazı büyük değişiklikler var. Birincisi, Horde modu her karaktere benzersiz yetenekler ve nihai ataklar veriyor. Ek olarak Halo:Reich oyunundan karışım karakterler oyuna eklenmiş . Karakterler ayrıca, Locust kovanlarını yok etmeniz gereken üç kişilik bir işbirliği deneyimi olan yeni Kaçış modunda özel bir avantaj elde ediyor.

BLASPHEMOUS – 11 EYLÜL

Bu hafta çıkacak bir diğer oyun ise Blasphemous.

Blasphemous, Cvstodia ülkesinde ayarlanmış bir savaş platformudur. Oyunu Mea Culpa olarak bilinen ölümcül bir kılıcı kullanan The Pertinent One olarak oynuyoruz. Dünyayı keşfederken ve büyük patronları yok ederken bu kılıcı farklı süslemelerle kişiselleştirme seçeneği de bize sunulmuş. 

GREEDFALL – 11 EYLÜL

GreedFall dünyası ölümcül bir vebanın gölgesinde ve kahramanımız bir tedavi bulma umuduyla gizemli bir adaya yolculuk etmeli. GreedFall bir RPG, ancak kesin bir sınıflandırma yok. Bunun yerine, oyun tarzınızı zevkinize göre, savaştan gizliliğe ve diplomasiye kadar özelleştirmek için tonlarca beceri arasından seçim yapabilirsiniz. Seçimleriniz de hikayenin yönünü değiştirebilir.

eFOOTBALL PRO EVOLUTION SOCCER 2020 – 11 EYLÜL

Sırada dünya çapında tanınmış bir oyun var ancak sizin de fark ettiğiniz gibi bir farkla karşımıza çıkıyor. Yılların oyunu bir isim değişikliğine gitmiş gibi gözüküyor. Peki PES 2020 için isim neden değiştirildi? Bu yılki futbol oyunu, profesyonel turnuvalara ve profesyonel turnuvalara ve PES Ligi’ne odaklanıyor. Her gün önceden seçilmiş iki ekibin yüz yüze geldiği Matchday adında yeni bir mod var. Neredeyse Splatoon 2 Splatfest gibi ama gerçek bir spor ile seçtiğiniz takımın maçına giriş yapabilir ve maçı kazanabilirsiniz . Ayrıca Konami’nin Manchester United ile yeni bir anlaşma yaptığı da açıklandı.

NHL 20 – 13 EYLÜL

NHL 20’nin kendine ait yeni özellikleri var. Birincisi, Franchise Modu, yeni diyalog ve keşif seçenekleriyle gelen, antrenörler kiralamamıza izin vererek işleri karıştırıyor. Hockey Ultimate Team, bize her gün yeni bir rakip serisi kazandıran yeni Squad Battles ile geri döndü.

BORDERLANDS 3 – 13 EYLÜL

Borderlands 3’te de kontrol edilecek yeni karakterler var. Siren Amara, Nişancı Moze, Operatör Zane ve Beastmaster FL4K, maceraları için Vault Hunters’ınız. Yine de sadece Pandora’daki Vault’ları aramayacaksınız; İlk defa, Kutsal Alan III’deki diğer gezegenlere seyahat edebilirsiniz. Her zamanki gibi, şeytani Calypso Twins ile savaşırken gülünç miktarda silah bulmaya hazır olun.

DAEMON x MACHINA – 13 EYLÜL

Nintendo Switch, bu hafta tamamen makine savaşıyla ilgili Daemon x Machina sayesinde ayrıcalıklı bir hale geldi. Arsenal olarak bilinen makinenizi farklı avuç içi ve omuza monte edilmiş silahlarla özelleştirebilirsiniz ve ay yok edildikten sonra dünyayı kurtarmak için alabileceğiniz tüm ateş gücüne ihtiyaç duyacaksınız. Daemon x Machina da yerel ve çevrimiçi çoklu oyuncu seçenekleri sunuyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Can Çelik

21 Yaşında. Gazi Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyor. Farklı oyunları oynamaktansa bir oyunla bağ kurup sadece o oyunu oynayan biri. Favori oyunu Counter Strike Global Offensive. Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve basketbola ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı