VideoYoutube

Haftalık Gündem

Wita tv’den herkese selamlar, bugün haftalık gündemimizi videoda ortaya çıkan oyun haberleri üzerinde duracağız

Hemen haber başlıklarına şöyle bir göz atalım;

*Pubg Mobile’in yeni güncellemesi sızdırıldı.

*Fifa 20 demosu yayınlandı.

*Pubg Mobile emulator tarih mi oluyor?

*Cs:GO’nun yenilenen Cache haritası.

*Red Dead Redemption 2’nin PC sürümü gelebilir.

Pubg Mobile’in yeni güncellemesi sızdırıldı . Tarihler 13 Eylül’ü gösterirken Sezon 9 hayatımıza adım atmış olacak.Peki haberimizde bahsettiğimiz bu yeni güncellemede bizi neler bekliyor? Hepinizin bildiği üzere sezon 8 artık bitmek üzere. 9. sezonla beraber oyuna yeni bir çok gelişme eklenecek. Yeni paraşütler, araç ve silah kaplamaları, kask, çanta ve kostümler gibi. En çok  dikkat çeken  ise MP5 dedikoduları oldu.

MP5’in nasıl bir silah olduğunu hemen anlatalım. 9mm cephanesine sahip olan MP5 tekli, üçlü ve otomatik atış mekaniği ile 30 mermiden oluşacak gibi gözüküyor.

Helikopter ve Roket atar ne zaman geliyor ?

Bizler  PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesini beklerken PUBG Mobile yetkilileri  instagramdan yapılan paylaşımda helikopterin 0.15.0 güncellemesiyle geleceğini duyurdu

Belki de kendimizi bildik bileli hayatımızda olan EA Sports, yeni oyunu Fifa 20’nin demo sürümünü yayınladı. Demonun en dikkat çekici yanı ise 6.5 GB olması. Çünkü bu zamana kadar hiçbir demo sürümü bu kadar yüksek kapasitede olmamıştı.

İndirme linklerine Web sitemizden ulaşabilirsiniz

PUBG Severler olarak, en az hepimiz bir kere de olsa PUBG Mobile oynamışızdır. PUBG Mobile’in her yaşa, cinsiyete hitap etmesi ve üstüne üstlük telefondan kolayca oynanabilmesi oyunu büyük bir trend haline getirdi . Pubg Mobile’i tabii ki sadece telefonumuzdan  değil, bilgisayarımız üzerinden de büyük bir zevkle oynadık.

Emulator ilk çıktığı zamanlarda, hem bilgisayardan oynayanlar hem de telefondan oynayanlar aynı sunucuya bağlanıyordu Daha sonra bu çılgınlığın önüne geçip hile niteliğinde sayılabilecek bilgisayar akımına sınır getirildi, artık bilgisayardan oynayanların karşısına, sadece bilgisayardan oynayanlar geliyordu fakat mobilden oynayan bir arkadaşınızla eşleşmeye katıldığınızda arkadaşınız karşısındaki bilgisayarlarla baş etmek zorundaydı.

Üçüncü evreye geçildiğinde ise lobiye bir emulator katıldığında oyun otomatik olarak lobiye bir emulatorün katıldığını söyleyip mobil kullanıcılarını uyarıyordu.

Son evre olarak emulatorün kaldırılması gündemde.

Emulator kullananlar çok rahat bir şekilde bilgisayarına hile indirip, rahat bir şekilde yasaklanmadan oyun oynayabiliyor.

Bunun sonucunda bir oyun içerisinde rakiplerinizin %70’inde hile olması oyunu tatsız bir hale büründürüyor. Söylentilere göre emulator hilelerin önüne geçmek için kaldırılacak. Mobil tarafında kullanan hileler içinse büyük önlemler alınacak.

CS:GO için harita yenilemeleri devam ediyor. Cache bildiğiniz üzere havuzdan kaldırılmış ve yenileme getirileceği duyurulmuştu. Sonunda beklenen gün geldi ve artık yeni Cache Kapıya dayandı. ESL New York 29 Eylül’de gösterime girecek olan Yeni Cache’in beğenilip beğenilmeyeceği ise büyük bir merak konusu.

Cache ile ilgili yayınlanan videoda, yetkililerin haritaların yenilenmesini oyuncuların haritaları oynama istatistiklerine göre belirlediği söyleniyor.

Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünün çıkmasını bekleyen çok oyuncu var. VideoTech UK’nin bulduğu oyun içi DX 11-12 ayarları, Texture Quality, MSAA ayarları oyunun PC sürümünün çıkmasına ramak kaldığını kanıtlar nitelikte.

Bu bilgiler doğru ise büyük bir zevkle RDR 2’yi, klavye mouse ile oynamaya hazır olun!

Daha Fazla Göster

wita

Ben Nevzat Şen Türkiyeye Gaming Compilation olarak bilinen video tarzını getiren kişiyim ve Youtube/witatv kanalının kurucusu ve yöneticisiyim aynı zamanda bir oyuncuyum, kendimi bildim bileli PC Oyunlarına düşkünlüğüm var ve facebook Gaming’de profesyonel olarak kendi oyunlarımı sizlere sunuyorum ve bunu yaparken de keyif alıyorum Umarım sizler de beni ve yayınlarımı izlerken keyif alırsınız yayında görüşmek üzere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı