CSGOESPOR

FAZE CLAN NEO İLE YOLLARINI AYIRDI!

Mayıs ayından beri Faze Clan takımında IGL(In Game Leader) rolünde oynayan oyuncu yani, Filip ‘NEO’ Kubski takımdan ayrıldı. Faze Clan ile 5 büyük LAN turnuvasında görev alan oyuncunun en takımla en büyük başarısı 2. tamamladıkları BLAST Pro Series oldu.

NEO FaZe Clan formasıyla mücadele ederken.
Sağdaki oyuncu rain

NEO’nun ayrılık haberi ise Faze Clan’ın twitter hesabından duyruldu.

“CS:GO Update: NEO will no longer be a substitute for our roster. We want to thank him for his efforts and contribution to the team. It’s been a pleasure working with such a legend and we wish him the best of luck for future endeavors.”

“CS:GO GÜNCELLEMESİ: NEO artık kadromuzda bulunmayacak. Takımımıza kattıkları ve çabaları için ona teşekkür ediyoruz. Onun gibi bir efsaneyle çalışmak bizim için çok büyük bir zevkti. Hayatında ve kariyerinde şans diliyoruz.”

FaZe Clan Takımının NEO’ya teşekkür ve veda ettiği post

Bu ayrılık sonrası Faze Clan cephesinde ne gibi değişikliklerin olacağı ise merak konusu. Yeni bir IGL oyuncusu mu gelecek yoksa Nikola “NiKo” Kovac tekrar mı IGL rolünü alacak henüz belli değil. Eğer takıma Marcelo “coldzera” David katılırsa Nikola “NiKo” Kovac’ın In Game Leader pozisyonunda oynaması bekleniyor. İkilinin çok iyi bir arkadaşlık ilişkisi olduğunu belirtmeden de geçmeyelim. Diğer oyuncuların katılması durumunda ne olacağı henüz belli değil. Ancak en büyük opsiyonun Marcelo “coldzera” David’de olduğunu da belirtelim.

Organizasyonun yeni oyuncu radarında ise 3 isim karşımıza çıkıyor:

Marcelo “coldzera” David (MIBR)
Nathan “NBK-” Schmitt (Vitality)
Aleksi “Aleksib” Virolainen (ENCE)

Birçok farklı opsiyonu bulunan Faze’in nasıl bir strateji izleyeceği ise büyük bir merak konusu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Can Çelik

21 Yaşında. Gazi Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyor. Farklı oyunları oynamaktansa bir oyunla bağ kurup sadece o oyunu oynayan biri. Favori oyunu Counter Strike Global Offensive. Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve basketbola ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı