Genel

Estanbul Gaming ve E-Spor Arenasında Witatv ve Mithrain Rüzgarı Esti

Estanbul Gaming ve E-spor Arena Witatv ve Mithrain rüzgarı esti.

PUBGLiteTürkiye sponsorluğunda gerçekleşen ve kıran kırana geçen mücadeleyi Witatv ve Mithrain sunduğu karşılaşmada renkli anlar geçirdiğini belirten kurucumuz bu tür etkinliklerin devamını beklediğini davet olursa katılabileceğini belirtti.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunun sistemler için daha iyi hale getirilmiş oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite versiyonu ölüm maçı moduyla beraber PUBG kadar ilgi görmüş durumda Türkiye’de çok fazla oyuncusunun olması ve E-Spor alanının gelişme göstermesi ile birlikte büyüyen oyuncu kitleleri için artık rakip aramak sorun oldu. Bunu farkında olan PUBGLiteTürkiye ekibi bir kararla Estanbul Gaming Arenada bir turnuva düzenlemeye karar verdi, katılımın yoğun olduğu müsabakada PUBG severler için çok eğlenceli bir pazar eğlencesine dönüştü.

witatv

Açılışını kurucumuz ve MITHRAIN’ in birlikte yapmış olduğunu kıran kıran mücadelenin efsane anlarını sizler için haberimizde derledik.


Karşılaşmanın geçmişi izlemek ve bu keyifli anlara tanıklık etmek isterseniz aşağıda bırakmış olduğum bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

https://www.twitch.tv/videos/521808949

Turnuvanın kazananı ve kupayı kaldıran S4_XLARGE oldu. Kupasını ve 2500 TL’lik para ödülünü Mithrain’den alarak adını bu güzel güne kazımış oldu.Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehmet Çavuşoğlu

Teknoloji ve oyunları seven, yakından takip eden biri. Daha öncesinde Donanım Arşivin de yazmış olup şuanda Wita Tv ailesinde bulunan yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı