ESPORHaberlerKonsolPC

Epic Games Store Game Awards 2019 Yayınlandı

Steam platformuna rakip olarak gelen ver Steam yerini sarsan oyun platformu Epic Games sevenlerinin yüzünü şimdide Game Awards 2019 ödülleri ile güldürüyor.

Epic Games Game Awards Fragmanı

Popüler oyunların yıl sonlarında ödül aldıkları ve bazı beklenen oyunların veya çıkan oyunların indirimleri ile dolun olan Game Awards 2019 Epic Games tarafından açıklandı.

Açıklamada tam olarak :

2019 oyun oynamak için harika bir yıl oldu — bu yılın tüm Game Awards adaylarına ve kazananlarına tebriklerimizi sunmak istiyoruz!

Diyerek belirten Epic Games muhteşem indirimleri bizlere sıraladı.

Bunu 2019’un en iyi oyunlarında bazı indirimler yaparak kutluyoruz

Eğer Epic Games oyunlarına sahip olamadıysanız Epic Games sizleri düşünerek başka oyunlarda da indirimlere gitti.

İndirimleri kaçıran ama oyun almak isteyenler için detaylar aşağıda :

1.Oyunumuz :

Bloodroots :

Geliştiricisi Paper Cult olan oyun. ” İhanete uğrayan ve ölüme terk edilen Mr. Wolf, katilini bulmaya ve intikam almaya kararlı; üstelik tek başına, ama düşmanları oldukça kalabalık. Bay Wolf şanslı ki dünya sizin silahınız; büyüyen Weird West’te geçen, dur durak bilmez bir aksiyon oyunu.” olarak açıklanmış ve sizlere sunulmuş.

https://www.epicgames.com/db32504a-722c-4638-8e8d-3872ed7f4f9a

2. Oyunumuz

Foregone :

2D bir savaş oyunu olan Foregone geliştiricisi Big Blue Bubble. Tam olarak efsanevi ganimetlerle ve çarpıcı piksel sanatıyla dolu bir oyun olarak sınıflandırılsa da.

Hikayeye dayalı bu oyun bizleri sıkılmadan hızlı bir oyunun içine 2D olarak sürüklüyor.

3. Oyunumuz


Predator: Hunting Grounds
:

+18 yaş olarak belirtilen oyun insan ve Predatorun mücadelesini aksiyon dolu olarak tatmanıza fırsat tanıyor.

AVLAYIN YA DA AVLANIN

Başlığı ile sunulan oyun bizlere Predato’un insanlar ile olan mücadelesinden bahsediyor.

Mücadelede uzay araçları ve silahları bizlere rakiplerimiz yoketme tarafında yardımcı olsa da karakterimizin Predatorlara karşı yapabilecekleri konusunda kuşkularım yok değil.

Ön şipariş olarak alınan oyun şuanda Epic Games Store’de 69 TL gibi bir ücrete sahip.

4. Oyunumuz

GODFALL :

Hem PS5 hem PC için çıkan oyun Epic Games’in 2020 yılbaşı oyunlarından biri. Gearbox tarafından sunulan oyun olağanüstü grafikler ile oyuncularına mükemmel deneyimler katacağına inanıyorum.

Trail olarak yayınladıkları içerik bizleri nasıl bir oyunun gözler önüne serileceği konusunda detaylı haberler verecektir.

5. Oyunumuz

Surgeon Simulator 2 :

Bossa Studio yayınladığı bu oyun devam niteliğinde olduğu için takipçilerin oldukça heyecanlandırmıştır 2020’de geleceği planlanan ve bu yayınlama için Epic Games ile anlaşan yapımcılar bizleri neler beklediği konusunda heyecanlandırdı açıkcası.

Epic Games’de

Surgeon Simulator geri döndü! 2020’de gelecek olan bu heyecan verici devam oyunu, orijinal oyunun kalbine doğrudan, çılgına çeviren bir adrenalin dozu enjekte ederek her şeyi yepyeni bir seviyeye taşıyor. …yol boyunca bir avuç dolusu (yoksa dört tane mi?) sürpriz bekleyin!

Olarak yayınlanan oyunu oynamak için heyecanlanmıyor değilim.

6. Oyunumuz

The Red Lantern :

Epic Games’in 2020 yaz ayında çıkarcağı oyunlardan biri olan The Red Lantern hikayeye dayalı bir hayatta kalma oyunu olarak karşımızda.

Ama nasıl hayatta kalma 5 kızak köpeğiniz var ve kaynaklarınız çok iyi kullanmanız gerekiyor. Böyleikle eve dönüş yolunu bulabilirsiniz.

The Red Lantern, beş kızak köpeğinizden oluşan ekibinizle beraber hayatta kalmanız ve eve dönüş yolunu bulmanız gereken kaynak yönetimli, anlatımlı bir oyundur. Zorlu Iditarod yarışı için eğitim almak üzere yola çıkan Musher olarak oynayacaksınız.

Olarak açıklayan yapımcılar bizleri bu oyunda içinde heyecanlandırmıyor değil.

7. Oyunumuz


Before We Leave
:

Şehir kurma oyunlarını sevenler için harika bir oyun geliyor desek yanlış olmaz. Kendinize özel olan bu şehirde istediğini gibi düzenleyebilirsiniz evet istediğiniz gibi gerekirse yaşadığınız gezegeni bile değiştirebiliyorsunuz.

Oyunu yapımcıları Balancing Monkey Games aynı bu şekilde kullandıkları açıklama ile bizleri oldukça heyecanlandırdı diyebiliriz.

8. Oyunumuz

Totally Reliable Delivery Service :

epic games
Epic Games

Bir teslimat oyunumu yoksa arkadaşlarınız ile oynacağınız başka bir tür oyun mu dersiniz ne derseniz diyin bu oyun arkadaşlarınız ile çok keyifli olacağı kesin. ” Sırt desteğinizi takın ve teslimat kamyonunu çalıştırın.” olarak paylaşılan oyun bizleri farklı bir atmosfere sürüklüyor diyebiliriz.

Yapımcısı We’re Five Games olan ve 2020 yılında gelecek olan oyun çok oyunculu ve bağımsız olarak çıkacak. Aynı anda 4 kişi birlikte oynanan oyunun grafikleri çok eğlenceli ve farklı böylelikle alıştığımız oyunların dışında bir hava ile oyun oynamış olacağız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehmet Çavuşoğlu

Teknoloji ve oyunları seven, yakından takip eden biri. Daha öncesinde Donanım Arşivin de yazmış olup şuanda Wita Tv ailesinde bulunan yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı