KonsolPC

Editörün Seçimi: Mutlaka Denemeniz Gereken GTA 5 Modları

Çıktığı günden bu yana hâlâ trend listesinden inmeyen GTA 5‘in en kullanışlı ve oyunu zevkli hale getiren oyun modlarını bu yazımıza konu edeceğiz.

Yazımıza başlamadan önce bu modları nasıl yükleyebileceğinizden biraz bahsedelim.

Script Modlarının çalışabilmesi için oyununuza;
Script Hook V
Community Script Hook V .NET
kurmanız gerekmekte.

Diğer taraftan araç modları kurmak istiyorsanız;
OPEN IV
kurmanız gerekiyor.

Şimdi gelelim oyunu daha gerçekçi ve daha güzel kılan modlara;

1- Open All Interiors

Open All Interiors oyun içinde bulunan tüm girilebilir alanları açar ve haritaya girilebilen tüm noktaları işaretler. Oyun içindeki sınırları kaldırmak için gerçekten yararlı bir mod.

2- Fuel Script V Mod

Oyunu daha gerçekçi hâle mi getirmek istiyorsunuz? İşte bu mod tam size göre. Benzinliklere giderek aracınızın deposunu doldurabilirsiniz.

3- Rairoad Engineer

Treni bir türlü rayından çıkaramıyor musunuz? Bu mod sayesinde önüne geleni sürükleyen trene artık bir dur diyebilirsiniz! Çünkü bu mod sayesinde tren artık durdurulabilir ve tamamen hasar alabilir durumda!

4- Lively World

GTA 5 trafiği çok sıkıcı ve sıradan mı olmaya başladı? Artık bu mod sayesinde trafiği çok daha gerçekçi bir hâle getirebilirsiniz.
Hava trafiği çok daha renkli hale gelir. Yolda giderken helikopter ve araç taşıyan kamyonlara rastlayabilirsiniz. Denizde seyir halindeki yatlar da Los Santos’unuza güzel bir hava katabilir.

5- Spawn MP Vehicles in SP

Multiplayerdaki araçları singleplayerda mı kullanmak istiyorsunuz? İşte bu mod tam size göre.

6- Singleplayer Snow

Singleplayer’ın yaz havasından sıkıldıysanız ve birazcık kartopu oynama isteğiniz varsa hiç beklemeden modu indirebilirsiniz.

7- Stance – Crouch/Prone Mod

Oyunda gizli işler çeviriyor ve çömelemiyor musunuz? İşte bu mod tam size göre modu indirip kurduktan sonra j tuşuna basarak çömelebilirsiniz.

8- Sitting Mod

Bu mod sayesinde banklara gidip gönül rahatlığıyla oturabilir ve oyunu daha büyük bir zevkle oynayabilirsiniz.

9- Windscreen Wipers

Sağanak yağmurlar yüzünden önünüzü göremiyorsanız silecekleri çalıştırma zamanı gelmiştir! Bu mod sayesinde yağmurlu havalarda silecekleri çalıştırabilirsiniz.

10- Rain Effects

Sileceklerinizi taktıktan sonra, yağmur biraz daha gerçekçi bir etki bıraksın istiyorsanız bu modu indirip kurarak yağışlı havaların keyfini çıkartabilirsiniz! Ahh… bir dakika son modumuz olmadan bunların hiçbir anlamı olmayabilir.

11- Umbrella Mod

Bu mod sayesinde yağmurlu havalarda ıslanmadan gönül rahatlığıyla dolaşabilirsiniz. Çünkü artık bir şemsiyeniz var!

Daha Fazla Göster

Can Çelik

21 Yaşında. Gazi Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyor. Farklı oyunları oynamaktansa bir oyunla bağ kurup sadece o oyunu oynayan biri. Favori oyunu Counter Strike Global Offensive. Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve basketbola ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı