HaberlerKonsolPC

Dying Light 2’nin Haritası Önceki Oyunun Dört Katı Büyüklüğünde Olacak!

Oyunun geliştiricilerinden Pawel Rohleder Dying Light 2 hakkında Nvidia GeForce Youtube kanalına konuştu.

Oyunla ilgili bilgiler veren Rohleder, “Teknoloji dünyasında birçok yeni değişikliğe şahit oluyoruz” dedi ve “Akışlı teknoloji gerçekten büyük dünyalar yaratmamızı sağlıyor ve biz de bunu kullanıp yeni oyunun haritasını 4 kat büyüteceğiz.” diyerek sözlerine devam etti.

Haritanın genişliğine ek olarak, Dying Light 2‘de ışın izleme teknolojisi uygulanacak. Rohleder, “Bu bilgisayar grafikleri fotogerçekçilikteki kutsal kâse gibi.” dedi.

Oyun içi bir fotoğraf

Bunun ötesinde, Dying Light 2 hikaye ve yaptığınız seçimlere büyük önem verecek. Yazar ve tasarımcı Chris Avellon – Fallout 2 , Eternity Pillars ve Prey gibi çalışmaları ile tanınan yazar– bir anlatı tasarımcısı olarak Techland ile işbirliği yapıyor. Rohleder, “Bu bizim için en büyük zorluklardan biri; yaptığınız her seçim dünyayı etkileyebilir. Örneğin, haritanın farklı sürümlerine sahip olmak zorundayız ve harita çok büyük, bu yüzden zorluk daha da büyük,” dedi. “Dünya kombinasyonları gerçekten çok büyük olasılıklar.”

Oyuna ait poster

Techland kısa süre önce, Dying Light 2’nin haritasının yaptığınız seçimlere bağlı olarak nasıl değişebileceğini gösteren 26 dakikalık bir oyun videosu yayınladı . Oyuncu bazı su pompalarını açmayı seçtikten sonra, bir yeraltı şehri dalgaların altından çıkacak ve size hikayenin yönünü de değiştiren yeni bir alan sunacak.

Bizleri yani oyun severleri oldukça heyecanlandıran bir açıklama geldiğini rahatlıkla belirtebiliriz. Hepimiz çok heyecanlıyız ve oyunun bir an önce gelmesini istiyoruz.

Oyunun 2020’nin ilkbaharında çıkması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Can Çelik

21 Yaşında. Gazi Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyor. Farklı oyunları oynamaktansa bir oyunla bağ kurup sadece o oyunu oynayan biri. Favori oyunu Counter Strike Global Offensive. Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve basketbola ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı