CSGOESPOR

DreamHack Masters Malmö 2019 FİNALİ YARIN !

DreamHack Masters Malmö 2019 finali yarın Fnatic ve Vitalty arasında olacaktır. Saat 18:00’da başlayacak olan turnuva, BO3 formatında yapılacak olup, iki harita puanını alan takım turnuvanın büyük ödülü olan 100.000 doların sahibi olacaktır.

DreamHack Masters Malmö turnuvası içerisinde inanılmaz maçlar ve hiç beklenmedik maç skorları yer almaktadır. Nip ve Cloud9 yeni kadrosu ile harikalar yaratırken, ENCE, Envy ve Evil Geniuses takımları yeni kadrolarına pek alışamamış gibi duruyorlar. Turnuva içerisinde yer almış oldukları çoğu maçta düşük performans gösteren bu takımların performansı umarım hayranlarını üzmez.

Major favorisi olarak gösterilen ve üst üste almış olduğu başarılar sebebiyle çok yüksek beklenti yaratan Liquid ise Major de göstermiş oldukları yenilgiler sonrası düşüş yaşamaya devam ediyor.

Liquid takımı turnuva içerisinde beklentimizin altında performans sergilerken, Grayhound takımına 2 – 0 mağlup olup turnuvaya erken veda eden takımlar arasında yer almıştır.

Sizler için özel olarak hazırlamış olduğum resimler, turnuvanın ayrıntılı şekilde özetini göstermektedir.

DreamHack Masters Malmö
Etiketler
Daha Fazla Göster

Mete Ertaş

23 yaşında, Adnan Menderes Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema öğrencisi. Daha önce HWA'da yazarlık yapmış şu an ise Wita TV'nin oluşumundan beri yöneticilerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı